Tenis-Australian: Kerberová, Kuznecovová a Pavľučenkovová do osemfinále

Melbourne 20. januára (TASR) - Nemecká tenistka Angelique Kerberová sa prebojovala do osemfinále dvojhry na grandslamovom turnaji Australian Open v Melbourne. Najvyššie nasadená obhajkyňa titulu si v 3. kole poradila s Češkou Kristýnou Plíškovou 6:0, 6:4
20. 01. 2017

Tenis-Australian: Nadal vyradil Baghdatisa v troch setoch - SÚHRN

Melbourne 19. januára (TASR) - Srbský tenista Novak Djokovič neobháji titul na grandslamovom turnaji Australian Open. Šesťnásobný melbournsky šampión v 2. kole dvojhry ako nasadená dvojka senzačne prehral s Uzbekom Denisom Istominom po takmer päťhodinove
19. 01. 2017

Tenis-Australian: Thiem cez domáceho Thompsona do 3. kola (10)

Tenis-Australian: Istomin ukončil vládu Djokoviča - ohlasy médií

Melbourne 19. januára (TASR) - Ohlasy médií na vypadnutie srbského obhajcu Novaka Djokoviča v 2. kole dvojhry na tenisovom grandslamovom turnaji Australian Open s Uzbekom Denisom Istominom po päťsetovej bitke: ATP: "Istomin ukončil vládu Djokoviča&q

Tenis-Australian: Dvojka S. Williamsová cez Šafářovú do 3. kola (6)

Melbourne 19. januára (TASR) - Česká tenistka Karolína Plíšková sa suverénnym spôsobom prebojovala do 3. kola dvojhry na grandslamovom turnaji Australian Open v Melbourne. V 2. kole ako nasadená päťka deklasovala Rusku Annu Blinkovovú 6:0, 6:2. Ďalej ide

Tenis-Australian: Paire po piatich setoch cez Fogniniho do 3. kola (9)

Tenis-Australian: Nasadené Bacsinszká a Gavrilovová do 3. kola (5)

Tenis-Australian: Lučičová-Baroniová vyradila trojku A. Radwaňskú (4)

Tenis-Australian:Djokovič uznal,že si Istomin zaslúžil postup:"Taký je šport"(8)

Tenis-Australian: Djokovič po prvý raz od WImbledonu 2008 skončil v 2. kole(7)

Tenis-Australian: Istomin po triumfe nad Djokovičom:"Najcennejšie víťazstvo" (6)

Tenis-Australian: Djokovič neobháji titul, v 2. kole prehral s Istominom (5)