Tenis: Sela aj Paire postúpili do semifinále turnaja ATP v Chennai

Chennai 6. januára (TASR) - Izraelský tenista Dudi Sela vyradil v piatkovom stretnutí štvrťfinále turnaja ATP v Chennai Španiela Alberta Ramosa-Vinolasa nasadeného ako tretieho 7:5, 6:4. dvojhra - štvrťfinále: Dudi Sela (Izr.) - Albert Ramos-Vinolas (3-Š
06. 01. 2017

Tenis: Francúzsko zdolalo Švajčiarsko v priamom súboji o finále (2)

Perth 6. januára (TASR) - Tenisti Francúzska sa prebojovali do finále Hopmanovho pohára 2017 miešaných družstiev v austrálskom Perthe. V piatkovom priamom súboji o postup z "áčka" zdolali Švajčiarsko 2:1 a uspeli aj v treťom skupinovom stretnut

Tenis: Cornetová a Plíšková vo finále turnaja WTA v Brisbane (2)

Brisbane 6. januára (TASR) - Francúzska tenistka Alize Cornetová a Češka Karolína Plíšková sa stretnú vo finále turnaja WTA v austrálskom Brisbane. Nenasadenej Cornetovej vzdala semifinálový súboj v prvom sete Garbine Muguruzová zo Španielska, trojka &qu

Tenis: Kovalík prehral vo štvrťfinále turnaja ATP v Chennai s Medvedevom

Chennai 6. januára (TASR) - Slovenský tenista Jozef Kovalík neuspel vo štvrťfinále dvojhry na hardovom turnaji ATP v indickom Chennai. V pozícii kvalifikanta podľahol talentovanému Rusovi Daniilovi Medvedevovi 1:6, 4:6. V druhom sete nevyužil vedenie 4:2

Tenis: Ranonič do semifinále turnaja ATP v Brisbane cez Nadala (3)

Brisbane 6. januára (TASR) - V semifinále tenisového turnaja ATP v austrálskom Brisbane sa stretnú úradujúci víťaz US Open Stanislas Wawrinka zo Švajčiarska s trojkou podujatia Japoncom Keiom Nišikorim. Wawrinka vo štvrťfinále v troch setoch vyradil Brit

Tenis: Juniorského šampióna z Australian Open obvinili v ovplyvňovania výsledkov

Sydney 6. januára (TASR) - Minuloročný juniorský víťaz tenisového Australian Open Oliver Anderson čelí obvineniu z korupcie. Polícia ho vyšetruje v súvislosti s ovplyvnením zápasu na turnaji nižšej kategórie. Osemnásťročný austrálsky tenista sa mal toht

Tenis: Dimitrov do semifinále turnaja ATP v Brisbane (2)

Tenis: Davisová do finále turnaja WTA v Aucklande, vyzve ju Konjuhová (2)

Auckland 6. januára (TASR) - Američanka Lauren Davisová sa stala prvou finalistkou tenisového turnaja WTA v novozélandskom Aucklande. V prvom piatkovom semifinále jej v treťom sete za stavu 4:6, 6:4 a 4:1 vzdala sedmička podujatia Jelena Ostapenková z Lo

Tenis: Vo finále turnaja WTA v Šen-čene Siniaková a Riskeová

Šen-čen 6. januára (TASR) - Americká tenistka Alison Riskeová sa vo finále turnaja WTA v Šen-čene stretne s Češkou Kateřinou Siniakovou. Osmička podujatia z USA vyradila v piatkovom semifinálovom stretnutí nenasadenú Talianku Camilu Giorgiovú 6:3, 6:3, S

Tenis: Nemci na Hopmanovom pohári zdolali Britov 2:1 v A-skupine

Perth 6. januára (TASR) - Tenisti Nemecka zvíťazili v ich poslednom stretnutí A-skupiny Hopmanovho pohára miešaných tímov v Perthe nad Veľkou Britániou 2:1 a na turnaji získali prvú výhru. V predchádzajúcich súbojoch nestačili na Francúzov a Švajčiarov p

Tenis: Davisová do finále turnaja WTA v Aucklande

Tenis: Cornetová prvou finalistkou turnaja WTA v Brisbane

Brisbane 6. januára (TASR) - Prvou finalistkou tenisového turnaja WTA v austrálskom Brisbane sa stala Francúzka Alize Cornetová. Tej v prvom sete za stavu 1:4 vzdala víťazka Roland Garros Garbine Muguruzová zo Španielska. Nasadenú štvorku zradilo zranené