Tenis-Masters: Čilič na záver bojov v skupinách zdolal Nišikoriho (2)

Londýn 18. novembra (TASR) - Chorvátsky tenista Marin Čilič uspel na turnaji majstrov v Londýne nad Japoncom Keiom Nišikorim za 113 minút 3:6, 6:2 a 6:3. Výsledok druhého piatkového stretnutia už neovplyvnil situáciu v skupine Johna McEnroea, po popoludň
18. 11. 2016

Tenis-Masters: Čilič na záver bojov v skupinách zdolal Nišikoriho

Tenis-Masters: Murray zdolal aj Wawrinku a v semifinále si zahrá s Raoničom (2)

Londýn 18. novembra (TASR) - Britský tenista Andy Murray zvíťazil na turnaji majstrov v Londýne nad Švajčiarom Stanislasom Wawrinkom za 86 minút 6:4, 6:2 a zabezpečil si účasť v semifinále i prvenstvo v skupine Johna McEnroea. Triumf svetovej jednotky z

Tenis-Masters: Murray zdolal aj Wawrinku a v semifinále si zahrá proti Raoničovi

Tenis-Masters: Raonič zdolal v priamom súboji o postup Thiema (2)

Londýn 17. novembra (TASR) - Kanadský tenista Miloš Raonič zdolal na turnaji majstrov v Londýne Rakúšana Dominica Thiema za 90 minút 7:6 (5), 6:3 a postúpil do semifinále. Raonič uspel v priamom súboji o postup, v záverečnom zápase skupiny Ivana Lendla s
17. 11. 2016

Tenis-Masters: Raonič zdolal v priamom súboji o postup Thiema

Tenis-Masters: Djokovič poľahky zdolal náhradníka Goffina (2)

Londýn 17. novembra (TASR) - Srbský tenista Novak Djokovič zvíťazil aj vo svojom treťom stretnutí na tohtoročnom turnaji majstrov v Londýne. Belgičana Davida Goffina zdolal za 69 minút jednoznačne 6:1, 6:2. Svetová dvojka mala postup do semifinále i prve

Tenis-Masters: Djokovič poľahky zdolal náhradníka Goffina

Tenis: Organizátori turnaja v Stuttgarte chcú, aby prišiel Thiem obhajovať titul

Stuttgart 17. novembra (TASR) - Organizátori trávnatého turnaja ATP v Stuttgarte urobia všetko pre to, aby prišiel rakúsky tenista Dominic Thiem obhajovať prvenstvo v budúcom roku. Podujatie je totiž na programe len týždeň po grandslamovom turnaji Roland

Tenis: Cibulková začne koncom novembra opäť zarezávať: "Mám veľkú motiváciu"

Bratislava 17. novembra (TASR) - Po najúspešnejšej sezóne v kariére si ešte vychutná päťdňový pobyt v kúpeľoch, a potom opäť začne naplno zarezávať. Slovenská Tenistka roka Dominika Cibulková bude najskôr naberať kondíciu vo Vysokých Tatrách, odkiaľ sa k

Tenis-Masters: Wawrinka zdolal Čiliča a udržal si šancu na semifinále

Londýn 17. novembra (TASR) - Švajčiarsky tenista Stan Wawrinka si na prestížnom turnaji majstrov v Londýne pripísal na svoje konto premiérové víťazstvo. V stredajšom večernom zápase v londýnskej 02 aréne ako tretí najvyššie nasadený hráč zdolal turnajovú

Tenis: Pre Cibulkovú bol rok 2016 najkrajší v kariére,poďakovala celému tímu(2)

Bratislava 16. novembra (TASR) - Najlepšími tenistami Slovenska za rok 2016 sa stali Dominika Cibulková a Martin Kližan. Víťazka MS WTA Tour v Singapure triumfovala v tradičnej ankete Slovenského tenisového zväzu siedmykrát a vyrovnala sa Daniele Hantuch