Tenis-Peugeot: Lacko skončil už v prvom kole dvojhry: "Nezahral som zle" (4)

Bratislava 9. novembra (TASR) - Slovenský daviscupový reprezentant Lukáš Lacko vypadol už v 1. kole dvojhry na bratislavskom challengeri Peugeot Slovak Open. Ako siedmy nasadený podľahol Ukrajincovi Sergijovi Stachovskému v dvoch setoch 5:7, 6:7 (4). Záp
09. 11. 2016

Tenis-Peugeot: Lacko skončil už v prvom kole dvojhry: "Nezahral som zle" (3)

Tenis-Peugeot: Lacko skončil už v 1. kole dvojhry na rakete Stachovského (2)

Tenis-Indoor: Kužmová cez Hončovú do osemfinále, Allertová do štvrťfinále (5)

Bratislava 9. novembra (TASR) - Viktória Kužmová je jedinou slovenskou tenistkou, ktorá sa predstaví v osemfinále turnaja ITF Slovak Indoor v bratislavskom NTC. V stredu si v súboji prvého kola poradila s krajankou Michaelou Hončovou suverénne v dvoch se

Tenis-Peugeot: Obhajca Gerasimov do štvrťfinále, Marčenko vypadol

Bratislava 9. novembra (TASR) - Obhajca titulu Jegor Gerasimov z Bieloruska postúpil na bratislavskom challengeri Peugeot Slovak Open už do štvrťfinále. V osemfinále si v stredu v NTC poradil s krajanom Vladimirom Ignatikom hladko 6:3, 6:2. S turnajom sa

Tenis-Peugeot: Líška prehral v 1. kole dvojhry s Istominom

Bratislava 8. novembra (TASR) - Talentovaný slovenský tenista Tomáš Líška neuspel v 1. kole dvojhry na bratislavskom challengeri Peugeot Slovak Open. Ako držiteľ voľnej karty prehral s Denisom Istominom z Uzbekistanu za 77 minút v dvoch setoch 6:7 (3), 1

Tenis-Indoor: Kužmová postúpila cez Hončovú do osemfinále: "Verila som si" (4)

Tenis-Indoor: Kužmová postúpila do osemfinále, čaká ju Češka Malečková (3)

Tenis-Indoor: Kužmová zdolala v derby Hončovú a postúpila do osemfinále (2)

Tenis-Indoor: Kristína Schmiedlová hladko prehrala v 1. kole dvojhry

Bratislava 9. novembra (TASR) - Slovenská tenistka Kristína Schmiedlová vypadla v 1. kole dvojhry na turnaji ITF Slovak Indoor v bratislavskom NTC. Nad sily držiteľky voľnej karty bola siedma nasadená Rumunka Cristina Andreea Mituová, s ktorou prehrala z

Tenis-Peugeot: Gombos zdolal v derby Kovalíka, Klein prehral s Copilom (3)

Bratislava 8. novembra (TASR) - Slovenský tenista Norbert Gombos sa prebojoval do 2. kola dvojhry na bratislavskom challengeri Peugeot Slovak Open. V atraktívnom derby zdolal ôsmeho nasadeného krajana Jozefa Kovalíka 6:7 (2), 7:6 (5) a 6:4 a upravil vzáj
08. 11. 2016

Tenis-Peugeot: Safwat postúpil do 2. kola dvojhry (6)

Bratislava 8. novembra (TASR) - Piaty nasadený český tenista Lukáš Rosol sa s bratislavským challengerom Peugeot Slovak Open rozlúčil hneď v 1. kole dvojhry. Šampión z roku 2012 prehral s Rusom Alexandrom Kudriavcevom 6:7 (6), 6:2, 3:6. dvojhra - 1. kolo