Tenis: Cibulková svetovou osmičkou, na čele rebríčka Kerberová

Londýn 17. októbra (TASR) - Slovenská tenistka Dominika Cibulková si k 17. októbru vo svetovom rebríčku WTA polepšila o dve priečky a poskočila z desiatej na ôsmu pozíciu. To je stále jej kariérnym maximom. Víkendovým triumfom v Linzi si zaistila právo š
17. 10. 2016

Tenis: Djokovič stále na čele rebríčka ATP, Kližan na 34. mieste

Londýn 17. októbra (TASR) - Srbský tenista Novak Djokovič je stále suverénny líder svetového rebríčka ATP. V elitnej desiatke sa k 17. októbru posunul Miloš Raonič z Kanady zo šiestej na štvrtú pozíciu. Japonec Kei Nišikori klesol zo štvrtej na piatu pri

Tenis: Legendárna Navrátilová oslávi v utorok 60. narodeniny

Bratislava 17. októbra (TASR) - Legendárna americká tenistka Martina Navrátilová oslávi v utorok 60. narodeniny. Počas 34 rokov kariéry dosiahla všetko, čo sa dalo. Bývalá svetová jednotka, ktorá sa narodila 18. októbra 1956 v Prahe ako Martina Šubertová

Tenis: Serena Williamsová bude chýbať na MS WTA Tour v Singapure

Londýn 17. októbra (TASR) - Americká tenistka Serena Williamsová sa nepredstaví na záverečnom turnaji roka MS WTA Tour v Singapure (23. - 30. októbra). Podľa informácie agentúry AP je dôvodom zranenie ramena. Tridsaťpäťročná svetová hráčka číslo dva tak

Tenis: Cibulková po postupe do Singapuru: "Je to odmena za celú sezónu" (3)

Linz 16. októbra (TASR) - Slovenská tenistka Dominika Cibulková triumfovala na turnaji v rakúskom Linzi a prvýkrát v kariére sa prebojovala na MS WTA Tour v Singapure (23. - 30. októbra). Vo finále dvojhry zdolala ako nasadená dvojka Švajčiarku Viktoriju
16. 10. 2016

Tenis: Cibulková po triumfe v Linzi: "Ďakujem riaditeľke turnaja za voľnú kartu"

Tenis: Cibulková triumfovala v Linzi a postúpila na MS WTA Tour v Singapure

Tenis: Wozniacka triumfovala na turnaji WTA v Hongkongu

Hongkong 16. októbra (TASR) - Dánska tenistka Caroline Wozniacka sa stala celkovou víťazkou turnaja WTA v Hongkongu. Vo finálovom súboji triumfovala nad nenasadenou Francúzkou Kristinou Mladenovicovou v troch setoch 6:1, 6:7 (4) a 6:2. finále - výsledok:

Tenis: Murray vyhral turnaj v Šanghaji: "Rád sa sem vraciam" (2)

Šanghaj 16. októbra (TASR) - Britský tenista Andy Murray vyhral turnaj ATP v Šanghaji, ktorý bol zaradený do série Masters 1000. Vo finále za 96 minút zdolal Španiela Roberta Bautistu Aguta 7:6, 6:1. Pre svetovú dvojku to bol šiesty turnajový titul v sez

Tenis: Murray vyhral turnaj v Šanghaji, získal 41. titul v kariére

Tenis: Pcheng Šuaj vyhrala domáci turnaj, získala prvý titul v kariére (2)

Tchien-Ťin 16. októbra (TASR) - Domáca tenistka Pcheng Šuaj zvíťazila vo finále turnaja WTA v čínskom Tchien-Ťin nad Američankou Alison Riskeovou v dvoch setoch 7:6 (3) a 6:2. Pcheng Šuaj dokázala premeniť až siedmu finálovú časť na prvý titul na okruhu

Tenis: Pcheng Šuaj víťazkou turnaja WTA v čínskom Tchien-Ťin

Tchien-Ťin 16. októbra (TASR) - Domáca tenistka Pcheng Šuaj zvíťazila vo finále turnaja WTA v čínskom Tchien-Ťin nad Američankou Alison Riskeovou v dvoch setoch 7:6 (3) a 6:2. finále - dvojhra: Pcheng Šuaj (Čína) - Alison Riskeová (USA) 7:6 (3), 6:2 md b