Tenis-Roland: Djokovič po triumfe v Paríži: "Je to najväčší deň v kariére"-SÚHRN

Paríž 5. júna (TASR) - Srbský tenista Novak Djokovič vyhral prvýkrát v kariére Roland Garros v Paríži a skompletizoval svoju grandslamovú zbierku. Vo finále dvojhry si ako nasadená jednotka poradil s turnajovou dvojkou Britom Andym Murraym za tri hodiny
05. 06. 2016

Tenis-Roland: Djokovič po triumfe v Paríži: "Je to najväčší deň v kariére" (2)

Tenis-Roland: Djokovič v Paríži skompletizoval svoju grandslamovú zbierku

Tenis-Roland: Garciová s Mladenovicovou víťazkami ženskej štvorhry

Paríž 5. júna (TASR) - Domáce francúzske tenistky Caroline Garciová s Kristinou Mladenovicovou sa stali víťazkami ženskej štvorhry na grandslamovom turnaji Roland Garros v Paríži. Vo finále si ako nasadené päťky poradili s ruským párom Jekaterina Makarov

Tenis: Lacko postúpil do hlavnej súťaže turnaja ATP v Hertogenboschi

Den Bosch 5. júna (TASR) - Slovenský tenista Lukáš Lacko sa predstaví v hlavnej súťaži na trávnatom turnaji ATP v holandskom Hertogenboschi. V nedeľňajšom finále kvalifikácie vyhral ako druhý nasadený nad Kolumbijčanom Alejandrom Fallom 7:5 a 6:3. mpHola

Tenis-Roland: Španieli Feliciano Lopez a Marc Lopez triumfovali vo štvorhre (2)

Paríž 4. júna (TASR) - Španielsky pár Feliciano Lopez a Marc Lopez triumfoval v mužskej štvorhre na druhom grandslamovom podujatí roka Roland Garros v Paríži. Vo finále si poradil s americkou bratskou dvojicou Mike Bryan, Bob Bryan v troch setoch 6:4, 6:
04. 06. 2016

Tenis-Roland: Španieli Feliciano Lopez a Marc Lopez triumfovali vo štvorhre

Paríž 4. júna (TASR) - Španielsky pár Feliciano Lopez a Marc Lopez triumfoval v mužskej štvorhre na druhom grandslamovom podujatí roka Roland Garros v Paríži. Vo finále si poradil s americkou bratskou dvojicou Bob Bryan, Mark Bryan v troch setoch 6:4, 6:

Tenis-Roland: "Garbine, kráľovná Paríža" - reakcie médií na triumf Muguruzovej

Paríž 4. júna (TASR) - Reakcie svetových médií na triumf španielskej tenistky Garbine Muguruzovej na Roland Garros: Marca (Šp.) : "Garbine, kráľovná Paríža. Vo finále Roland Garros detronizovala Serenu a získala prvý grandslamový titul."

Tenis-Roland:Muguruzová po zisku titulu:"Rafa bol pre mňa inšpiráciou - SÚHRN

Paríž 4. júna (TASR) - Španielska tenistka Garbine Muguruzová Blancová sa stala víťazkou Roland Garros v Paríži a získala prvý grandslamový titul v kariére. Vo finále dvojhry si ako nasadená štvorka poradila s obhajkyňou titulu a turnajovou jednotkou Ame

Tenis-Roland:Muguruzová po zisku titulu:"Rafa bol pre mňa veľkou inšpiráciou (3)

Tenis-Roland: Muguruzová po zisku titulu: "Bola som maximálne koncentrovaná" (2)

Tenis-Roland: Muguruzová Blancová získala v Paríži prvý grandslamový titul