Tenis-Roland: Kvitová postúpila po trojsetovej bitke do 2. kola dvojhry (2)

Paríž 22. mája (TASR) - Ruská tenistka Anastasia Pavľučenkovová sa ako prvá prebojovala do 2. kola dvojhry na grandslamovom turnaji Roland Garros. V úvodnom kole v pozícii nasadenej dvadsaťštvorky deklasovala Španielku Saru Sorribesovú Tormovú 6:2, 6:0.
22. 05. 2016

Tenis-Roland: Pavľučenkovová postúpila suverénne do 2. kola dvojhry

Tenis: Mauresmová o ukončení spolupráce s Murraym:"Andy dosiahol strop"

Paríž 22. mája (TASR) - Bývalá francúzska tenistka Amelie Mauresmová pred štartom Roland Garros naznačila, aký bol hlavný dôvod ukončenia trénerskej spolupráce s Britom Andym Murraym. Podľa niekdajšej svetovej jednotky olympijský šampión z Londýna 2012 d

Tenis: Wawrinka vo finále turnaja ATP v Ženeve zdolal Čiliča

Ženeva 21. mája (TASR) - Švajčiarsky tenista Stanislas Wawrinka vyhral v sobotu domáci antukový turnaj ATP v Ženeve. Vo finále si poradil s Chorvátom Marinom Čiličom v dvoch setoch 6:4 a 7:6 (11). Pre nasadenú jednotku podujatia to bol už štrnásty titul
21. 05. 2016

Tenis: Garciová víťazkou turnaja WTA v Štrasburgu

Štrasburg 21. mája (TASR) - Francúzska tenistka Caroline Garciová vyhrala v sobotu antukový turnaj WTA v Štrasburgu. Vo finále si poradila ako nasadená desiatka s Chorvátkou Mirjanou Lučičovou-Baroniovou vo dvoch setoch 6:4 a 6:1. Pre 22-ročnú Francúzku

Tenis: Rakúšan Thiem vyhral antukový turnaj ATP v Nice

Nice 21. mája (TASR) - Rakúsky tenista Dominic Thiem vyhral v sobotu antukový turnaj ATP v Nice, keď si vo finále poradil s Nemcom Alexandrom Zverevom po boji v troch setoch 6:4, 3:6 a 6:0. Nasadený hráč číslo jeden vyhral už tretí titul vo dvohjre na ok

Tenis: Holanďanka Bertensová vyhrala antukový turnaj WTA v Norimbergu

Norimberg 21. mája (TASR) - Holandská kvalifikantka Kiki Bertensová vyhrala v sobotu finále dvojhry na antukovom tenisovom turnaji WTA v Norimbergu. V boji o titul zdolala Kolumbijčanku Marianu Duque-Marinovú 6:2 a 6:2. Pre 24-ročnú hráčku je to druhý tu

Tenis-Roland: V hlavnej súťaži poltucet Slovákov, Martin ako lucky loser

Paríž 21. mája (TASR) - Na tenisovom Roland Garros sa vo dvojhre napokon predstaví poltucet Slovákov. Daniela Hantuchová dostala po úspešnej kvalifikácii za súperku 34-ročnú Chorvátku Mirjanu Lučičovú Baroniovú a do hlavného turnaja sa ako lucky loser do

Tenis-Roland: Rybáriková proti S. Williamsovej, Hantuchovú čaká Lučičová -SÚHRN

Paríž 20. mája (TASR) - Slovenská tenistka Magdaléna Rybáriková nastúpi v 1. kole dvojhry na grandslamovom turnaji Roland Garros v Paríži proti najvyššie nasadenej obhajkyni titulu Američanke Serene Williamsovej. Náročnú prekážku prisúdil piatkový žreb a
20. 05. 2016

Tenis: Garciová vo finále turnaja WTA v Štrasburgu proti Lučičovej-Baroniovej(2)

Štrasburg 20. mája (TASR) - Francúzska tenistka Caroline Garciová postúpila na turnaji WTA v Štrasburgu do finále. V piatkovom semifinále zdolala krajanku Virginie Razzanovú v troch setoch 6:7 (3), 6:4 a 7:5. dvojhra - semifinále: Caroline Garciová (10-F

Tenis: Zverev vo finále turnaja v Nice proti Thiemovi (2)

Nice 20. mája (TASR) - Nemecký tenista Alexander Zverev po výhre nad Portugalčanom Joaom Sousom 6:4, 4:6 a 6:2 postúpil na turnaji ATP v Nice do finále. dvojhra - semifinále: Alexander Zverev (8-Nem.) - Joao Sousa (5-Portug.)

Tenis-Roland: Rybáriková proti Serene Williamsovej, Schmiedlová vs Muguruzová(3)