Tenis: Hantuchová vypadla v 1. kole v Kuala Lumpur (6)

Kuala Lumpur 29. februára (TASR) - Slovenská tenistka Jana Čepelová prehrala v 1. kole na turnaji WTA v malajzijskej metropole Kuala Lumpur so siedmou nasadenou Su-Wei Hsieh z Taiwanu v dvoch setoch 4:6 a 4:6. Ďalej ide jej krajanka Kristína Kučová, ktor
29. 02. 2016

Tenis: Do 2. kola v Kuala Lumpur aj Češka Krejčíková (5)

Tenis: Do 2. kola v Kuala Lumpur aj Číňanka Wang Čchiang (4)

Tenis: Do 2. kola v Kuala Lumpur aj Číňanka Jing-Jing Tuan (3)

Tenis: Jing-Jing Tuan postúpila do 2. kola turnaja v Kuala Lumpur (3)

Tenis: Kristína Kučová zdolala Vögeleovú v 1. kole turnaja v Kuala Lumpur (2)

Tenis: Čepelová vypadla v 1. kola na turnaji WTA v Kuala Lumpur

Kuala Lumpur 29. februára (TASR) - Slovenská tenistka Jana Čepelová prehrala v 1. kole na turnaji WTA v malajzijskej metropole Kuala Lumpur so siedmou nasadenou Su-Wei Hsieh z Taiwanu v dvoch setoch 4:6 a 4:6. 1. kolo: Su-Wei Hsieh (7-Taiwan) - Jana ČEPE

Tenis: Na čele rebríčkov Djokovič a S. Williamsová, Kližan na 28. mieste

Londýn 29. februára (TASR) - Na čele rebríčka ATP je naďalej srbský tenista Novak Djokovič. V porovnaní s minulým týždňom nenastali v elitnej desiatke žiadne posuny. Zo Slovákov je najvyššie Martin Kližan, ktorý klesol o tri priečky na 28. miesto.

Tenis: Trojka Cuevas vyhral aj vo finále turnaja ATP v Sao Paule (2)

Sao Paulo 28. februára (TASR) - Uruguajský tenista Pablo Cuevas vyhral v nedeľu vo finále turnaja ATP v brazílskom Sao Paule nad Španielom Pablom Carrenom Bustom v dvoch setoch 7:6 (4) a 6:3. Pre nasadenú trojku podujatia to bolo piate víťazstvo na okruh
28. 02. 2016

Tenis: Trojka Cuevas vyhral aj vo finále turnaja ATP v Sao Paule

Tenis: Cuevas vo finále v Sao Paule proti Bustovi

Sao Paulo 28. februára (TASR) - Uruguajský tenista Pablo Cuevas vyradil v semifinále turnaja ATP v brazílskom Sao Paule Srba Dušana Lajoviča v dvoch setoch 6:3 a 6:4. V boji o titul nastúpi proti Španielovi Pablovi Carrenovi Bustovi, ktorý zdolal svojho

Tenis: Rakúšan Thiem vyhral turnaj ATP v Acapulcu

Acapulco 28. februára (TASR) - Rakúsky tenista Dominic Thiem triumfoval na turnaji ATP v mexickom Acapulcu. V nedeľňajšom finále si poradil s austrálskym súperom Bernardom Tomicom v troch setoch 7:6 (6), 4:6 a 6:3. Pre Thiema je to už druhý tohtoročný tit