Tenis: Strýcová sa prebojovala do štvrťfinále turnaja WTA v Dubaji

Dubaj 17. februára (TASR) - Česká tenistka Barbora Strýcová postúpila do štvrťfinále dvojhry na turnaji WTA v Dubaji. V stredu si poradila s Nemkou Juliou Görgesovou za 1:44 h po trojsetovom boji 2:6, 6:3 a 6:1. dvojhra - osemfinále: Barbora Strýcová (ČR
17. 02. 2016

Tenis: Searsov kolaps nespôsobili srdcové problémy, ale pokazené suši

Lewes 17. februára (TASR) - Britský tenisový tréner Nigel Sears v stredu uviedol, že jeho kolaps počas zápasu grandslamového turnaja Australian Open nespôsobili problémy so srdcom. Na vine zrejme bolo pokazené suši, informovala agentúra AP. Kouč srbskej

Tenis: Zverev skrečoval duel 2. kola turnaja ATP v Marseille, postúpil Goffin

Marseille 17. februára (TASR) - Nemec Mischa Zverev skrečoval zápas 2. kola tenisového turnaja ATP v Marseille v druhom sete za stavu 2:0 pre Belgičana Davida Goffina. dvojhra - 2. kolo: David Goffin (6-Belg.) - Mischa Zverev (Nem.)

Tenis: Del Potro dva roky pozeral Simpsonovcov, teraz zažil víťazný návrat (2)

Delray Beach 17. februára (TASR) - Argentínsky tenista Juan Martin del Potro zažil úspešný návrat na kurty, keď v 1. kole turnaja ATP v americkom Delray Beach zdolal domáceho Denisa Kudlu v dvoch setoch 6:1, 6:4. Dvadsaťsedemročný Del Potro, ktorý získal

Tenis: Nadal, Almagro, Cuevas postúpili do 2. kola turnaja ATP v Riu de Janeiro

Rio de Janeiro 17. februára (TASR) - Španielsky tenista Rafael Nadal postúpil na antukovom turnaji ATP v brazílskom Riu de Janeiro do 2. kola. Najvyššie nasadený hráč si v úvodnom kole poradil s krajanom Pablom Carrenom Bustom vo dvoch setoch 6:1, 6:4. d

Tenis: Víťazný návrat del Potra, v 1. kole v Delray Beach zdolal Kudlu

Tenis: Alexander Zverev postúpil do 2. kola turnaja v Marseille (5)

Marseille 16. februára (TASR) - Nemecký tenista Mischa Zverev postúpil do druhého kola turnaja ATP v Marseille po víťazstve 6:2, 7:5 nad Indom Ramkumarom Ramanathanom. dvojhra - 1. kolo: Mischa Zverev (Nem.) - Ramkumar Ramanathan (India) 6:2, 7:5, Serge
16. 02. 2016

Tenis: Ito v Delray Beach postúpil do 2. kola (6)

Delray Beach 16. februára (TASR) - Chorvátsky tenista Ivo Karlovič neobháji titul na turnaji ATP v americkom Delray Beach. V 1. kole prehral ako nasadená trojka s Austrálčanom Johnom-Patrickom Smithom 3:6, 6:3, 2:6. dvojhra - 1. kolo: John-Patrick Smith

Tenis: Ferrer postúpil do 2. kola turnaja ATP v Rio de Janeiro (6)

Rio de Janeiro 16. februára (TASR) - Americký tenista John Isner skončil na antukovom turnaji ATP v brazílskom Rio de Janeiro už v 1. kole. Ako nasadená štvorka podľahol Argentínčanovi Guidovi Pellovi po trojsetovej bitke 6:7 (5), 7:5, 6:7 (8). dvojhra -

Tenis: Marčenko v Delray Beach postúpil do 2. kola (5)

Tenis: Erakovicová na turnaji WTA v Rio de Janeiro do 2. kola (6)

Rio de Janeiro 16. februára (TASR) - Slovinská tenistka Polona Hercogová sa prebojovala do 2. kola dvojhry na antukovom turnaji WTA v brazílskom Rio de Janeiro. V 1. kole si ako nasadená päťka poradila s Američankou Jennifer Bradyovou 6:4, 6:2. dvojhra -

Tenis: Krajicek v Delray Beach postúpil do 2. kola (4)