Tenis-Australian: Cibulková s Flipkensovou postúpili do osemfinále štvorhry

Melbourne 22. januára (TASR) - Slovenská tenistka Dominika Cibulková a Belgičanka Kirsten Flipkensová postúpili do osemfinále ženskej štvorhry na úvodnom grandslame roka Australian Open. V piatkovom dueli 2. kola zdolali americko-austrálsku dvojicu Madis
22. 01. 2016

Tenis-Australian: A. Radwaňská nedala šancu Puigovej a je v osemfinále (2)

Melbourne 22. januára (TASR) - Ruská tenistka Maria Šarapovová postúpila do 4. kola na úvodnom grandslame roka Australian Open. Piata najvyššie nasadená hráčka "pavúka" získala proti Američanke Lauren Davisovej poľahky prvý set, a hoci druhý v

Tenis-Australian: Federer po 300. triumfe na grandslame do osemfinále (2)

Melbourne 22. januára (TASR) - Japonský tenista Kei Nišikori si piaty rok za sebou zahrá na úvodnom grandslame roka Australian Open v 4. kole. V piatkovej dvojhre zdolal v pozícii siedmeho nasadeného hráča Španiela Guillerma Garciu-Lopeza v štyroch setoc

Tenis-Australian: Nišikori piatykrát za sebou do 4. kola

Tenis-Australian: Šarapovová zdolala Davisovú v 4. kole vyzve Bencicovú

Melbourne 22. januára (TASR) - Ruská tenistka Maria Šarapovová postúpila do 4. kola na úvodnom grandslame roka Australian Open. Piata najvyššie nasadená hráča "pavúka" získala proti Američanke Lauren Davisovej poľahky prvý set, a hoci druhý v t

Tenis-Australian: Plíšková s Beckovou postúpili do 3. kola dvojhry (4)

Melbourne 21. januára (TASR) - Nasadená trojka Španielka Garbine Muguruzová Blancová postúpila vo štvrtok do 3. kola na grandslamovom turnaji Australian Open, keď si poradila s belgickou tenistkou Kirsten Flipkensová vo dvoch setoch 6:4 a 6:2. Na turnaji
21. 01. 2016

Tenis-Australian: Tomic postúpil do 3. kola dvojhry (4)

Melbourne 21. januára (TASR) - Britský tenista Andy Murray vo štvrtok suverénne postúpil do 3. kola dvojhry na grandslamovom turnaji Australian Open v Melbourne. V dueli s domácim Samuelom Grothom stratil len päť gemov a vyhral 6:0, 6:4 a 6:1. Ďalej ide

Tenis: Profil austrálskeho tenistu Lleytona Hewitta

Melbourne 21. januára (TASR) - Profil austrálskeho tenistu Lleytona Hewitta, ktorý po 2. kole Australian Open ukončil kariéru. Dátum a miesto narodenia: 24. februára 1981 v Adelaide Výška: 178 cm Pôsobenie na okruhu ATP: 1998-2016 Počet turnajových titu

Tenis-Australian: Ferrer o Hewittovi: "Patrí k najlepším hráčom v histórii" (3)

Melbourne 21. januára (TASR) - Austrálsky tenista Lleyton Hewitt sa rozlúčil s kariérou prehrou v 2. kole Australian Open. Dvojnásobný grandslamový šampión nestačil vo štvrtok na ôsmeho nasadeného Španiela Davida Ferrera, ktorému podľahol v troch setoch

Tenis-Australian: Hewitt ukončil kariéru: "Vždy som dával do toho všetko" (2)

Tenis-Australian: Hewitt ukončil kariéru prehrou s Ferrerom

Tenis-Australian: Wawrinka s Rosolom postúpili do 3. kola (3)