Tenis-Australian: Halepová po prehre v 1. kole "Dnes to nebol môj deň" (7)

Melbourne 19. januára (TASR) - O doposiaľ najväčšie prekvapenie tenisocvého Australian Open sa postarala čínska kvalifikantka Šuaj Čang, ktorá šokujúco vyradila druhú nasadenú Rumunku Simonu Halepovú 6:4, 6:3. Pre 133. hráčku svetového rebríčka WTA to je
19. 01. 2016

Tenis-Australian: Šuaj Čang sa po senzačnom triumfe nad Halepovou rozplakala (6)

Tenis-Australian: Ferrer, Robredo a Tomic postúpili do 2. kola dvojhry (6)

Melbourne 19. januára (TASR) - Španielsky tenista Rafael Nadal po druhý raz v kariére neprešiel cez 1. kolo na grandslamovom turnaji. Na Australian Open v Melbourne prehral ako nasadená päťka s krajanom Fernandom Verdascom po takmer päťhodinovej päťsetov

Tenis-Australian: Halepová skončila v 1. kole na rakete Šuaj Čang (5)

Melbourne 19. januára (TASR) - Americká tenistka Venus Williamsová skončila svoje účinkovanie vo dvojhre na grandslamovom turnaji Australian Open už v 1. kole. Bývalá svetová jednotka prehrala v Melbourne ako nasadená deviatka s Britkou Johannou Kontovou

Tenis-Australian: Kerberová postúpila po trojsetovej bitke do 2. kola dvojhry(4)

Tenis-Australian: Nadal po prehre s Verdascom: "Fernando hral fantasticky" (4)

Tenis: Murray ku korupčnej kauze: "Treba vzdelávať najmä mladých hráčov"

Melbourne 19. januára (TASR) - Vzdelávanie mladých hráčov a väčšia aktivita v hovorení o dôsledkoch predávania zápasov sú potrebné v boji s tenisovou korupciou, prezentoval názor svetový tenista číslo dva Andy Murray. Podľa Brita sú práve mladí tenisti v

Tenis-Australian: Lisická, Larssonová, Koviničová a Cornetová do 2. kola (3)

; Melbourne 19. januára (TASR) - Americká tenistka Venus Williamsová skončila svoje účinkovanie vo dvojhre na grandslamovom turnaji Australian Open už v 1. kole. Bývalá svetová jednotka prehrala v Melbourne ako nasadená deviatka s Britkou Johannou Kontov

Tenis-Australian: Nadal skončil v 1. kole na rakete Verdasca

Tenis-Australian: Monfils, Johnson a Isner postúpili do 2. kola dvojhry (2)

;Melbourne 19. januára (TASR) - Britský tenista Andy Murray sa suverénnym spôsobom prebojoval do 2. kola dvojhry na grandslamovom turnaji Australian Open v Melbourne. Na úvod si ako nasadená dvojka poradil s Nemcom Alexandrom Zverevom 6:1, 6:2, 6:3. Hneď

Tenis-Australian: Rodáčka zo Sydney Kontová po triumfe nad Venus: "Som Britka"

Tenis-Australian:Murray postúpil suverénne do 2.kola,Anderson a Fognini skončili