Tenis-Australian: Kontová vyradila v 1. kole dvojhry Venus Williamsovú

Melbourne 19. januára (TASR) - Americká tenistka Venus Williamsová skončila svoje účinkovanie vo dvojhre na grandslamovom turnaji Australian Open už v 1. kole. Bývalá svetová jednotka prehrala v Melbourne ako nasadená deviatka s Britkou Johannou Kontovou
19. 01. 2016
Tasr Více zde

Tenis: Federer o afére s ovplyvňovaním zápasov: "Chcem počuť mená" (3)

Melbourne 18. januára (TASR) - Šestnásť tenistov zo svetovej Top 50 bolo v priebehu uplynulej dekády zapletených do ovplyvňovania výsledkov zápasov. Podľa britskej televíznej stanice BBC a americkej mediálnej spoločnosti Buzzfeed svedčia o tom tajné doku
18. 01. 2016

Tenis-Australian: Kližan po prehre v 1.kole:"Bautista Agut bol sebavedomý"(2)

Melbourne 18. januára (TASR) - Martin Kližan zavŕšil čierny deň slovenských tenistov na grandslamovom turnaji Australian Open v Melbourne. V 1. kole dvojhry prehral s nasadenou dvadsaťštvorkou Španielom Robertom Bautistom Agutom po päťsetovej bitke 2:6,

Tenis-Australian: Kovalík po neúspešnom debute: "Súper výborne servoval" (2)

Melbourne 18. januára (TASR) - Slovenskému tenistovi Jozefovi Kovalíkovi nevyšiel debut v hlavnej súťaži na grandslamovom turnaji. V 1. kole Australian Open v Melbourne prehral v súboji dvoch kvalifikantov s Argentínčanom Marcom Trungellitim 4:6, 6:7 (1)

Tenis-Australian: Hantuchová po prehre s Kuznecovovou: "Nedala mi šancu" (2)

Melbourne 18. januára (TASR) - Slovenská tenistka Daniela Hantuchová utrpela jednu z najťažších grandslamových prehier v kariére. V 1. kole Australian Open v Melbourne prehrala s nasadenou dvadsaťtrojkou Ruskou Svetlanou Kuznecovovou 0:6, 2:6. Prvý gem z

Tenis-Australian: Tsonga postúpil do 2. kola dvojhry (10)

Melbourne 18. januára (TASR) - Český tenista Tomáš Berdych sa suverénnym spôsobom prebojoval do 2. kola dvojhry na grandslamovom turnaji Australian Open v Melbourne. V úvodnom kole ako nasadená šestka zdolal Inda Jukiho Bhambriho 7:5, 6:1, 6:2. Najvyššie

Tenis-Australian: Tsonga postúpil do 2. kola dvojhry (9)

Tenis-Australian: Stosurová prehrala v 1. kole s Kristýnou Plíškovou (11)

Melbourne 18. januára (TASR) - Ruská tenistka Margarita Gasparjanovová sa postarala o prvé prekvapenie na grandslamovom turnaji Australian Open v Melbourne. Vlaňajšia finalistka Empire Slovak Open v Trnave vyradila v 1. kole nasadenú sedemnástku Talianku

Tenis-Australian: Kližan prehral v 1.kole po päťsetovej bitke s Bautistom Agutom

Tenis-Australian: Schmiedlová po prehre s Kasatkinovou: "Neverila som si" (4)

Melbourne 18. januára (TASR) - Slovenská tenistka Anna Karolína Schmiedlová rovnako ako jej krajanka Dominika Cibulková neuspela v 1. kole dvojhry na grandslamovom turnaji Australian Open v Melbourne. Nasadená dvadsaťsedmíčka prehrala s mladou Ruskou Dar

Tenis-Australian: Rybáriková po postupe do 2. kola: "Podržal ma servis" (3)

Melbourne 18. januára (TASR) - Slovenská tenistka Magdaléna Rybáriková sa po tretí raz za sebou prebojovala do 2. kola dvojhry na úvodnom grandslamovom turnaji roka Australian Open v Melbourne. V úvodnom kole si poradila s Belgičankou Yaninou Wickmayerov

Tenis: Na čele rebríčka ATP Djokovič, Kližan 43.

New York 18. januára (TASR) - Srb Novak Djokovič je so ziskom 16.790 bodov na čele tenisového rebríčka ATP. Druhá priečka patrí Britovi Andy Murrayovi a tretí je Švajčiar Roger Federer. Zo Slovákov je najvyššie Martin Kližan, ktorému patrí 43. miesto.