Tenis-Indoor: Natália Vajdová i Kristína Schmiedlová sú vo štvrťfinále (5)

Bratislava 12. novembra (TASR) - Slovenské tenistky Natália Vajdová a Kristína Schmiedlová postúpili do štvrťfinále dvojhry na turnaji ITF Slovak Indoor v Bratislave. Vajdová si poradila v druhom kole so siedmou nasadenou Nemkou Antoniou Lottnerovou hlad
12. 11. 2015

Tenis-Indoor: Natália Vajdová prvou štvrťfinalistkou: "Doma sa cítim super" (4)

Bratislava 12. novembra (TASR) - Slovenská tenistka Natália Vajdová je prvou štvrťfinalistkou dvojhry na turnaji ITF Slovak Indoor v Bratislave. V druhom kole si ako držiteľka voľnej karty poradila so siedmou nasadenou Nemkou Antoniou Lottnerovou hladko

Tenis-Indoor: Natália Vajdová prvou štvrťfinalistkou: "Doma sa cítim super" (3)

Tenis-Indoor: Natália Vajdová prvou štvrťfinalistkou dvojhry v Bratislave (2)

Tenis-Indoor: Natália Vajdová prvou štvrťfinalistkou dvojhry v Bratislave

Tenis-Open: Najvyššie nasadený Rosol vypadol v 2. kole s kvalifikantom - SÚHRN

Bratislava 11. novembra (TASR) - Prvým štvrťfinalistom dvojhry na bratislavskom challengeri Peugeot Slovak Open sa stal rumunský tenista Marius Copil, ktorý v zápase 2. kola zdolal turnajovú trojku Nemca Jana-Lenarda Struffa po setoch 6:4 a 6:3. O veľké
11. 11. 2015

Tenis-Open: Rumun Copil prvým štvrťfinalistom dvojhry v Bratislave (6)

Bratislava 11. novembra (TASR) - Druhý nasadený ukrajinský tenista Iľja Marčenko sa prebojoval do 2. kola dvojhry na bratislavskom challengeri Peugeot Slovak Open. V úvodnom kole si poradil s Chorvátom Antem Pavičom v dvoch setoch 7:6 (6) a 6:4. Ďalej id

Tenis-Open: Blaško vypadol v v 1. kole s Južným: "Užil som si to" (2)

Bratislava 11. novembra (TASR) - Mladý slovenský tenista Martin Blaško skončil na bratislavskom challengeri Peugeot Slovak Open v 1. kole dvojhry. Nad jeho sily bol ruský veterán Michail Južnyj, ktorý v stredu potvrdil úlohu favorita a za 61 minút vyhral

Tenis-Open: Blaško vypadol v Bratislave v 1. kole, nad jeho sily bol Južnyj

Tenis-Indoor: Kužmová s Mihalíkovou vypadli vo štvrťfinále štvorhry (8)

Bratislava 11. novembra (TASR) - Slovenská tenistka Lenka Juríková neuspela v 1. kole dvojhry na turnaji ITF Slovak Indoor v Bratislave. V súboji dvoch kvalifikantiek prehrala s Nemkou Sarah Rebeccou Sekuličovou po trojsetovej bitke 4:6, 6:3, 5:7. V úvod

Tenis-Open: Kovalík nevyužil so Šátralom päť mečbalov: "Veľmi to mrzí" (2)

Bratislava 11. novembra (TASR) - Slovenský tenista Jozef Kovalík vypadol už v 1. kole dvojhry na bratislavskom challengeri Peugeot Slovak Open. V súboji s Čechom Janom Šatralom nevyužil v tajbrejku druhého setu päť mečbalov a za 2:17 h prehral po veľkom

Tenis-Open: Kovalík nevyužil so Šátralom päť mečbalov a vypadol