Tenis: Kuznecovová postúpila do osemfinále turnaja WTA v Pekingu (5)

05. 10. 2015

Tenis: Vinciová postúpila do osemfinále turnaja WTA v Pekingu (4)

Peking 5. októbra (TASR) - Talianska tenistka Roberta Vinciová postúpila do osemfinále turnaja WTA v Pekingu, keď si v pondelňajšom zápase 2. kola poradila s Belgičankou Alison Van Uytvanckovou v dvoch setoch dvakrát 6:2. dvojhra - 2. kolo: Roberta Vincio

Tenis: Kližan nestačil v 1. kole turnaja ATP v Pekingu na Fogniniho (5)

Peking 5. októbra (TASR) - Slovenský tenista Martin Kližan sa neprebojoval do 2. kola turnaja ATP v Pekingu, keď v pondelňajšom zápase nestačil na talianskeho súpera Fabia Fogniniho a podľahol mu v dvoch setoch poľahky 2:6 a 1:6. dvojhra - 1. kolo: David

Tenis: Kližan nestačil v 1. kole turnaja ATP v Pekingu na Fogniniho (4)

Tenis: Vinciová postúpila do osemfinále turnaja WTA v Pekingu (3)

Tenis: Kližan nestačil v 1. kole turnaja ATP v Pekingu na Fogniniho (2)

Tenis: Querrey do 2. kola turnaja ATP v Tokiu (3)

Tokio 5. októbra (TASR) - Americký tenista Sam Querrey zvíťazil v pondelňajšom zápase 1. kola turnaja ATP v Tokiu nad Ukrajincom Alexandrom Dolgopolovom v dvoch setoch 7:6 a 6:4. dvojhra - 1. kolo: Sam Querrey (USA) - Alexandr Dolgopolov (Ukr.) 7:6 (5), 6

Tenis: Querrey do 2. kola turnaja ATP v Tokiu (2)

Tenis: Berdych zdolal vo finále turnaja v Šen-čene Garciu-Lopeza

Šen-čen 5. októbra (TASR) - Čech Tomáš Berdych získal titul na tenisovom turnaji ATP v čínskom Šen-čene. V pondelňajšom finále si najvyššie nasadený hráč poradil so Španielom Guillermom Garciom-Lopezom v dvoch setoch 6:3 a 7:6 (7) za hodinu a 51 minút.

Tenis: Vinciová postúpila do osemfinále turnaja WTA v Pekingu (2)

Tenis: Kližan nestačil v 1. kole turnaja ATP v Pekingu na Fogniniho

Tenis: Djokovič suverénne na čele rebríčka ATP, Kližan klesol na 42. miesto

New York 5. októbra (TASR) - Na čele mužského svetového tenisového rebríčka ATP Entry nenastali žiadne zmeny. Suverénnym lídrom je Srb Novak Djokovič, druhý je Švajčiar Roger Federer a tretí Brit Andy Murray. Najlepší slovenský singlista Martin Kližan kl