Tenis: Stachovskij uspel na turnaji ATP v Montreale v 1. kole (3)

Montreal 10. augusta (TASR) - Slovenský tenista Martin Kližan prehral v pondelok na turnaji ATP v Montreale hneď v 1. kole. Nad sily 37. hráča svetového rebríčka bol na tvrdom povrchu podujatia Coupe Rogers (dotácia 4,178. 500 USD) Američan Sam Querrey,
10. 08. 2015

Tenis: Nadal je opäť mentálne silný a chce ďalšie víťazstvá

Madrid 10. augusta (TASR) - Španielsky tenista Rafael Nadal v pondelok vyhlásil, že má opäť mentálnu silu a v druhej polovici sezóny chce získať ďalšie tituly. Dvadsaťdeväťročný Španiel si nedávno vybojoval tretí titul v sezóne, keď triumfoval na poduja

Tenis: Simon uspel na turnaji ATP v Montreale v 1. kole (2)

Tenis: Kližan vypadol na turnaji ATP v Montreale v 1. kole

Tenis: Pennettová do 2. kola na turnaji WTA v Toronte

Toronto 10. augusta (TASR) - Talianska tenistka Flavia Pennettová uspela v pondelok v 1. kole turnaja WTA Rogers Cup v Toronte nad domácou Kanaďankou Gabrielou Dabrowskou 6:4 a 6:1. dvojhra - 1. kolo: Flavia Pennettová (Tal.) - Gabriela Dabrowská (Kan.)

Tenis: S. Williamsová kraľuje rebríčku WTA, Schmiedlová 41., Rybáriková 47. (2)

New York 10. augusta (TASR) - Wimbledonská šampiónka Serena Williamsová naďalej suverénne kraľuje svetovému rebríčku WTA. Americká tenistka má pred druhou Ruskou Mariou Šarapovovou náskok necelých 6000 b. V nezmenenej top trojke patrí "bronzová"

Tenis: Lídrom rebríčka ATP naďalej Djokovič, Kližan 37., Lacko 118.

New York 10. augusta (TASR) - Srbský tenista Novak Djokovič je naďalej suverénnym lídrom svetového rebríčka ATP Entry. Pred druhým Švajčiarom Rogerom Federerom má vyše 4000-bodový náskok, na treťom mieste je Brit Andy Murray. V prvej desiatke nenastali v

Tenis: S. Williamsová kraľuje rebríčku WTA, Schmiedlová 41., Rybáriková 47.

Tenis: Nišikori uspel vo Washingtone a získal 10. titul v kariére

Washington 10. augusta (TASR) - Japonský tenista Kei Nišikori si vybojoval 10. titul na okruhu ATP. V nedeľňajšom finále dvojhry na turnaji vo Washingtone zdolal domáceho Američana Johna Isnera v troch setoch 4:6, 6:4, 6:4. Duel trval 1:57 h. dvojhra - s

Tenis: Stephensová s titulom na turnaji WTA vo Washingtone

Washington 10. augusta (TASR) - Američanka Sloane Stephensová získala titul na turnaji WTA vo Washingtone. V nedeľňajšom finále si poradila s Ruskou Anastasiou Pavľjučenkovovou hladko 6:1, 6:2. dvojhra - finále: Sloane Stephensová (USA) - Anastasia Pavľj

Tenis: Kerberová triumfovala vo finále v Stanforde

Stanford 10. augusta (TASR) - Nemecká tenistka Angelique Kerberová triumfovala vo finále dvojhry na turnaji WTA v kalifornskom Stanforde. V boji o titul zdolala v trojsetovej bitke Češku Karolínu Plíškovú 6:3, 5:7, 6:4 a pripísala si na konto štvrté turn

Tenis: Martin prehral vo finále challengeru v Liberci s Kamkem

Liberec 9. augusta (TASR) - Slovenský tenista Andrej Martin neobhájil singlový titul na antukovom challengeri Svijany Open v Liberci. Vo finále prehral s Nemcom Tobiasom Kamkem v dvoch setoch 6:7 (6), 4:6. Martin tak nezopakoval víťazné double z taliansk