Tenis: Gasquet vyradil z 2. kole na turnaji ATP vo Washingtone Mullera (3)

Washington 6. augusta (TASR) - Ruský tenista Teimuraz Gabašvili sa postaral o najväčšie prekvapenie 2. kola dvojhry na turnaji ATP vo Washingtone. Najvyššie nasadeného Brita Andyho Murrayho vyradil po trojsetovej bitke 6:4, 4:6, 7:6 (4). dvojhra - 2. kol
06. 08. 2015

Tenis: Svitolinová postúpila do štvrťfinále turnaja WTA v Stanforde (2)

Stanford 6. augusta (TASR) - Chorvátska tenistka Alja Tomljanovičová sa prebojovala do štvrťfinále dvojhry na turnaji WTA v kalifornskom Stanforde. V 2. kole vyradila nasadenú sedmičku domácu Američanku Madison Keysovú v troch setoch 1:6, 6:4, 6:1. dvojh

Tenis: Dolgopolov vyradil z 2. kole na turnaji ATP vo Washingtone Karloviča (2)

Tenis: Murray skončil v 2. kole turnaja ATP vo Washingtone na rakete Gabašviliho

Tenis: Slováci vyhrali ME do 18 rokov, kapitán Kurhajec: "Je to fantázia" -SÚHRN

La Rochelle 6. augusta (TASR) - Slovenskí tenisti do 18 rokov sa stali prvýkrát v ére samostatnosti víťazmi ME tejto vekovej kategórie. Vo finálovom dueli vo francúzskom La Rochelle zvíťazili nad Rumunskom 2:1 a získalo zlaté medaily. O všetkom rozhodla

Tenis: Tomljanovičová postúpila do štvrťfinále turnaja WTA v Stanforde

Tenis: Stosurová postúpila do štvrťfinále turnaja WTA vo Washingtone

Washington 6. augusta (TASR) - Austrálska tenistka Samantha Stosurová sa prebojovala do štvrťfinále dvojhry na turnaji WTA vo Washingtone. V 2. kole si ako nasadená dvojka poradila s domácou Američankou Irinou Falconiovou v dvoch setoch 6:1, 7:5. dvojhra

Tenis: Wozniaková sa vracia na kurty po takmer ročnej pauze

Toronto 5. augusta (TASR) - Kanadská tenistka Aleksandra Wozniaková sa po 11-mesačnej pauze spôsobenej zranením vracia na kurty. Informovala agentúra AP. Podľa Tennis Canada sa bývalá 21. hráčka rebríčka WTA predstaví na turnaji Challenger Series v kanad
05. 08. 2015

Washington 5. augusta (TASR) - Druhá nasadená tenistka Samantha Stosurová z Austrálie zdolal v druhom kole turnaja WTA vo Washingtone domácu Irinu Falconiovú v dvoch setoch 6:1 a 7:5. dvojhra - 2. kolo: Samantha Stosurová (2-Aus.) - Irina Falconiová (USA

Tenis: Almagro postúpil na turnaji ATP v Kitzbüheli do štvrťfinále (8)

Kitzbühel 5. augusta (TASR) - Slovenský tenista Martin Kližan zostal na turnaji ATP v Kitzbüheli pred bránami štvrťfinále. V stredajšom dueli 2. kola prehral ako štvrtý nasadený hráč s francúzskym kvalifikantom Paulom-Henrim Mathieuom v dvoch setoch 3:6

Tenis: Molčan po triumfe na ME do 18 rokov:"Vo štvorhre sme Rumunov zotreli" (5)

Tenis: Thiem postúpil na turnaji ATP v Kitzbüheli do štvrťfinále (7)