Tenis: Slováci do 18 rokov triumfovali na ME, Stankovič: "Chalanov to zblíži"(4)

La Rochelle 5. augusta (TASR) - Slovenskí tenisti do 18 rokov sa stali prvýkrát v ére samostatnosti víťazmi ME tejto vekovej kategórie. Vo finálovom dueli vo francúzskom La Rochelle zvíťazili nad Rumunskom 2:1 a získalo zlaté medaily. O všetkom rozhodla
05. 08. 2015
Tasr Více zde

Tenis: Slováci do 18 rokov triumfovali na ME, Moška: "Je to obrovský úspech"(3)

Tenis: Slováci do 18 rokov triumfovali na ME, Moška: "Je to obrovský úspech"(2)

Tenis: Montanes postúpil na turnaji ATP v Kitzbüheli do štvrťfinále (6)

Kitzbühel 5. augusta (TASR) - Slovenský tenista Martin Kližan zostal na turnaji ATP v Kitzbüheli pred bránami štvrťfinále. V stredajšom dueli 2. kola prehral ako štvrtý nasadený hráč s francúzskym kvalifikantom Paulom-Henrim Mathieuom v dvoch setoch 3:6

Tenis: Slováci do 18 rokov prvýkrát v ére samostatnosti triumfovali na ME

La Rochelle 5. augusta (TASR) - Slovenskí tenisti do 18 rokov sa stali prvýkrát v ére samostatnosti víťazmi ME tejto vekovej kategórie. Vo finálovom dueli vo francúzskom La Rochelle zvíťazili nad Rumunskom 2:1. O všetkom rozhodla až záverečná štvorhra, v

Tenis: Montanes postúpil na turnaji ATP v Kitzbüheli do štvrťfinále (5)

Tenis: Fognini postúpil na turnaji ATP v Kitzbüheli do štvrťfinále (4)

Tenis: Kohlschreiber postúpil na turnaji ATP v Kitzbüheli do štvrťfinále (3)

Tenis: Kližan nestačil v 2. kole turnaja ATP v Kitzbüheli na Mathieua (2)

Tenis: Kližan nestačil v 2. kole turnaja ATP v Kitzbüheli na Mathieua

Tenis: Čilič uspel v 2. kole turnaja ATP vo Washingtone (3)

Washington 5. augusta (TASR) - Slovenský tenista Lukáš Lacko vypadol už v prvom kole turnaja ATP vo Washingtone. Rovnako ako minulý týždeň na podujatí v Atlante nestačil na domáceho hráča Steva Johnsona a prehral s ním v dvoch setoch 5:7 a 3:6. Duel trva

Tenis: Dateová-Krummová postúpila do 2. kola turnaja WTA v Stanforde (2)

Stanford 5. augusta (TASR) - Piata nasadená nemecká tenistka Angelique Kerberová sa prebojovala do 2. kola turnaja WTA v Stanforde po triumfe nad Ruskou Dariou Gavrilovovou 6:1 a 6:3. dvojhra - 1. kolo: Angelique Kerberová (5-Nem.) - Daria Gavrilovová (R