Tenis: Becková postúpila do 2. kola na turnaji WTA vo Florianopolise (4)

Florianopolis 28. júla (TASR) - Siedma nasadená Nemka Laura Siegemundová postúpila do 2. kola tenisového turnaja WTA v brazílskom Florianopolise po triumfe nad Ruskou Marinou Melnikovovou 6:2 a 6:1. dvojhra - 1. kolo: Veronica Cepede Roygová (Parag.) - P
28. 07. 2015

Tenis: Kostovová postúpila do 2. kola na turnaji WTA vo Florianopolise (3)

Tenis: Nadal postúpil do 2. kola turnaja ATP v Hamburgu (4)

Hamburg 28. júla (TASR) - Slovenský tenista Martin Kližan sa rozlúčil s turnajom ATP v Hamburgu už v úvodnom kole. V utorňajšom zápase nestačil na štvrtého nasadeného Taliana Andreasa Seppiho a podľahol mu v dvoch setoch 2:6, 4:6. dvojhra - 1. kolo: Andr

Tenis: Torrová postúpila do 2. kola na turnaji WTA vo Florianopolise (2)

Tenis: Siegemundová postúpila do 2. kola na turnaji WTA vo Florianopolise

Tenis: Haase postúpil do 2. kola turnaja ATP v Gstaade (6)

Gstaad 28. júla (TASR) - Slovinský tenista Blaž Kavčič vzdal svoj zápas v prvom kole turnaja ATP vo švajčiarskom Gstaade. Prvý set vyhral nad Nemcom Julianom Reisterom 6:4 a v druhom prehrával 0:2. dvojhra - 1. kolo: Julian Reister (Nem.) - Blaž Kavčič (

Tenis: Ilhan postúpil do 2. kola turnaja ATP v Gstaade (5)

Tenis: Flipkensová postúpila do 2. kola turnaja WTA v Baku (7)

Baku 28. júla (TASR) - dvojhra - 1. kolo: Yang Zhaoxuan (Čína) - Julija Beygelzimerová (Ukr.) 6:3, 0:0 - skreč, Vitalia Diačenková (7-Rus.) - Nigina Abduraimovová (Uzb.)

Tenis: Paire postúpil do 2. kola turnaja ATP v Hamburgu (3)

Tenis: Carreňo postúpil do 2. kola turnaja ATP v Gstaade (4)

Tenis: Monaco postúpil do 2. kola turnaja ATP v Hamburgu (2)

Tenis: Giraldo postúpil do 2. kola turnaja ATP v Gstaade (3)