Tenis: Federer a Wawrinka sa vracajú do daviscupového tímu

Bern 24. júla (TASR) - Aktuálna svetová tenisová dvojka Roger Federer a štvrtý hráč rebríčka ATP Stan Wawrinka sa predstavia vo švajčiarskom tíme v barážovom zápase o účasť vo svetovej skupine Davisovho pohára proti Holandsku. Informovala o tom agentúra
24. 07. 2015
Tasr Více zde

Tenis: Curenková postúpila do semifinále turnaja v Istanbule

Istanbul 24. júla (TASR) - Ukrajinská tenistka Lesia Curenková sa na turnaji WTA v Istanbule prebojovala už do semifinále. V piatkovom štvrťfinále dvojhry si poradila s rovnako nenasadenou krajankou Katerynou Bondarenkovou v dvoch setoch 7:6 (13) a 7:5.

Tenis: Robredo postúpil do semifinále turnaja ATP v Bastade (2)

Bastad 24. júla (TASR) - Nemec Alexander Zverev vyhral vo štvrťfinále tenisového turnaja ATP vo švédskom Bastade nad Brazílčanom Thomazom Belluccim 5:7, 6:4, 6:2. dvojhra - štvrťfinále: Alexander Zverev (Nem.) - Thomaz Bellucci (6-Braz.) 5:7, 6:4, 6:2, T

Tenis: Schmiedlová v semifinále turnaja v Bad Gasteine proti Stosurovej (3)

Bad Gastein 24. júla (TASR) - Slovenská tenistka Anna Karolína Schmiedlová postúpila už do semifinále turnaja WTA v rakúskom Bad Gasteine. V piatkovom štvrťfinále zdolala Nemku Anniku Beckovú 6:2, 6:3. Pre obe hráčky to bol ich druhý vzájomný súboj na hl

Tenis: Zverev prvým semifinalistom turnaja ATP v Bastade

Bastad 24. júla (TASR) - Nemec Alexander Zverev vyhral vo štvrťfinále tenisového turnaja ATP vo švédskom Bastade nad Brazílčanom Thomazom Belluccim 5:7, 6:4, 6:2. dvojhra - štvrťfinále: Alexander Zverev (Nem.) - Thomaz Bellucci (6-Braz.) 5:7, 6:4, 6:2 lt

Tenis: Schmiedlová postúpila už do semifinále turnaja v Bad Gasteine (2)

Tenis: Schmiedlová postúpila už do semifinále turnaja v Bad Gasteine

Tenis: Karlovič do štvrťfinále na turnaji ATP v Bogote

Bogota 24. júla (TASR) - Chorvátsky tenista Ivo Karlovič uspel v 2. kole turnaja ATP v Bogote, keď zdolal domáceho Daniela Galana 6:7(12), 6:1, 6:3. dvojhra - 2. kolo: Bernard Tomic (2-Aust.) - Adrian Menendez (Šp.) 6:7(5), 6:2, 6:4, Radek Štěpánek (ČR)

Tenis: Monfils aj Kohlschreiber víťazne v 2. kole turnaja ATP v Umagu - SÚHRN

Umag 23. júla (TASR) - Slovenský tenista Martin Kližan podľahol v 2. kole dvojhry na turnaji ATP v chorvátskom Umagu nenasadenému Rakúšanovi Andreasovi Haiderovi-Maurerovi v dvoch setoch 4:6 a 4:6. dvojhra - 2. kolo: Andreas Haider-Maurer (Rak.) - Martin

Tenis: Kližan vypadol v 2. kole turnaja ATP v Umagu (3)

23. 07. 2015

Tenis: Kližan vypadol v 2. kole turnaja ATP v Umagu (2)

Tenis: Schiavoneová postúpila v Istanbule už do štvrťfinále (3)

Istanbul 23. júla (TASR) - Ukrajinská tenistka Kateryna Bondarenková sa na turnaji WTA v Istanbule prebojovala už do štvrťfinále. Vo štvrtkovom súboji 2. kola si poradila s rovnako nenasadenou Nemkou Monou Barthelovou v troch setoch 6:3, 4:6 a 6:2. dvojh