Tenis: Kližan vypadol v 2. kole turnaja ATP v Umagu

Umag 23. júla (TASR) - Slovenský tenista Martin Kližan podľahol v 2. kole dvojhry na turnaji ATP v chorvátskom Umagu nenasadenému Rakúšanovi Andreasovi Haiderovi-Maurerovi v dvoch setoch 4:6 a 4:6. dvojhra - 2. kolo: Andreas Haider-Maurer (Rak.) - Martin
23. 07. 2015
Tasr Více zde

Tenis: Schmiedlová postúpila do štvrťfinále turnaja v Bad Gasteine (4)

Bad Gastein 23. júla (TASR) - Slovenská tenistka Anna Karolína Schmiedlová postúpila už do štvrťfinále turnaja WTA v rakúskom Bad Gasteine. Vo štvrtkovom dueli 2. kola vyhrala prvý set nad Andreeou Mituovou hladko 6:1, na začiatku druhého dejstva jej rum

Tenis: Cuevas postúpil v Bastade do 3. kola (6)

Bastad 23. júla (TASR) - Denis Istomin z Uzbekistanu vyhral v 2. kole tenisového turnaja ATP vo švédskom Bastade nad Španielom Nicolasom Almagrom 6:3 a 6:3. Rovnakým pomerom si Francúz Paul-Henri Mathieu poradil s Lotyšom Ernestsom Gulbisom. S účinkovan

Tenis: Bondarenková postúpila v Istanbule už do štvrťfinále (2)

Istanbul 23. júla (TASR) - Ukrajinská tenistka Kateryna Bondarenková sa na turnaji WTA v Istanbule prebojovala už do štvrťfinále. Vo štvrtkovom súboji 2. kola si poradila s rovnako nenasadenou Nemkou Monou Barthelovou v troch setoch 6:3, 4:6 a 6:2. dvojh

Tenis: Darcis postúpil v Bastade do 3. kola (5)

Tenis: Schmiedlová postúpila do štvrťfinále turnaja v Bad Gasteine (3)

Tenis: Najvyššie nasadený Belgičan Goffin vypadol v Bastade už v 2. kole (4)

Tenis: Robredo uspel v 2. kole turnaja ATP v Bastade (3)

Bastad 23. júla (TASR) - Denis Istomin z Uzbekistanu vyhral v 2. kole tenisového turnaja ATP vo švédskom Bastade nad Španielom Nicolasom Almagrom 6:3 a 6:3. Rovnakým pomerom si Francúz Paul-Henri Mathieu poradil s Lotyšom Ernestsom Gulbisom. dvojhra - 2

Tenis: Schmiedlová postúpila do štvrťfinále turnaja v Bad Gasteine (2)

Tenis: Mathieu uspel v 2. kole turnaja ATP v Bastade (2)

Tenis: Bondarenková postúpila v Istanbule už do štvrťfinále

Tenis: Erraniová postúpila do štvrťfinále turnaja v Bad Gasteine

Bad Gastein 23. júla (TASR) - Najvyššie nasadená Talianka Sara Erraniová postúpila do štvrťfinále tenisového turnaja WTA v rakúskom Bad Gasteine. V druhom kole zdolala Ukrajinku Marynu Zanevskú 6:2, 4:6 a 7:5. dvojhra - 2. kolo: Sara Erraniová (1-Tal.) -