Tenis-Wimbledon: Ivanovičová s Mladenovicovou do 2. kola dvojhry (7)

Wimbledon 29. júna (TASR) - Slovenská tenistka Anna Karolína Schmiedlová ani na tretí pokus neprešla cez úvodné kolo dvojhry na grandslamovom turnaji vo Wimbledone. Zverenka trénera Milana Martinca prehrala na tráve All England Clubu s Američankou Coco V
29. 06. 2015

Tenis-Wimbledon: Isner, Mayer a Granollers postúpili do 2. kola dvojhry (3)

Wimbledon 29. júna (TASR) - Austrálsky tenista Nick Kyrgios sa suverénnym spôsobom prebojoval do 2. kola dvojhry na grandslamovom turnaji vo Wimbledone. V úvodnom kole ako nasadená dvadsaťšestka vyradil Argentínčana Diega Schwartzmana v troch setoch 6:0,

Tenis-Wimbledon: Serena Williamsová postúpila do 2. kola dvojhry (6)

Tenis-Wimbledon: Diyasová s Flipkensovou postúpili do 2. kola dvojhry (5)

Tenis-Wimbledon: Thiem, Čilič a Goffin postúpili do 2. kola dvojhry (2)

Tenis-Wimbledon: Schmiedlová: "Mala som z Vandewegheovej rešpekt" (4)

Tenis-Wimbledon: Karolína Plíšková s Babosovou postúpili do 2. kola (2)

Tenis-Wimbledon: Kyrgios postúpil suverénne do 2. kola dvojhry

Tenis-Wimbledon: Schmiedlová vo dvojhre skončila, Azarenková do 2. kola (2)

Tenis-Wimbledon: Schmiedlová prehrala v prvom kole dvojhry s Vandewegheovou

Tenis-Wimbledon: Obhajkyňa Kvitová favorizuje na zisk titulu Serenu Williamsovú

Londýn 29. júna (TASR) - Úradujúca wimbledonská šampiónka Češka Petra Kvitová sa na treťom grandslame sezóny necíti byť favoritkou. Najväčšie šance na zisk trofeje na tráve All England Clubu pripisuje Američanke Serene Williamsovej. Svetová jednotka a je

Tenis: Djokovič naďalej jasným lídrom rebríčka ATP, 39. Kližan

New York 29. júna (TASR) - Srbský tenista Novak Djokovič je naďalej suverénnym lídrom svetového rebríčka ATP Entry. Poradie vedie pred druhým Švajčiarom Rogerom Federerom, na treťom mieste je Brit Andy Murray. Víťaz Roland Garros a Federerov krajan Stan