Tenis-Roland: Cornetová s Vekičovou postúpili do 3. kola dvojhry (5)

Paríž 27. mája (TASR) - Rumunská tenistka Simona Halepová neobháji vlaňajšie finále na grandslamovom turnaji Roland Garros v Paríži. Svetová i nasadená trojka v 2. kole nečakane prehrala so skúsenou Chorvátkou Mirjanou Lučičovou-Baroniovou v dvoch setoch
27. 05. 2015

Tenis-Roland: Hantuchová so Stosurovou postúpili do 2. kola štvorhry

Paríž 27. mája (TASR) - Slovenská tenistka Daniela Hantuchová s Austrálčankou Samanthou Stosurovou sa prebojovali do 2. kola štvorhry na grandslamovom turnaji Roland Garros v Paríži. V úvodnom kole si poradili s gruzínsko-bulharským párom Oksana Kalašnik

Tenis-Roland: Lučičová-Baroniová opäť zaskočila Halepovú: "Nemôžem tomu uveriť"

Tenis-Roland: Kližan po prehre so Simonom:"Z mojej strany to nebolo bohviečo"(7)

Paríž 27. mája (TASR) - Slovenský tenista Martin Kližan neuspel v 2. kole dvojhry na grandslamovom turnaji Roland Garros v Paríži. Dvanástemu nasadenému domácemu Francúzovi Gillesovi Simonovi podľahol v troch setoch 5:7, 2:6, 3:6. Súperovi neodplatil pre

Tenis-Roland: Halepová neobháji finále, prehrala s Lučičovou-Baroniovou (3)

Tenis-Roland: Nišikori postúpil suverénne do 3. kola dvojhry (6)

Tenis-Roland: Džumhur, Benjamin Becker a Gabašvili do 3. kola dvojhry (5)

Tenis-Roland: Damm po prehre Kližana so Simonom: "Rozhodli začiatky setov" (4)

Tenis-Roland: Federer postúpil cez Granollersa do 3. kola dvojhry (3)

Tenis-Roland: Simon do 3. kola po triumfe nad Kližanom, ďalej aj Wawrinka (2)

Tenis-Roland: Kližan prehral v 2. kole dvojhry so Simonom

Tenis-Roland: Obhajkyňa titulu Šarapovová suverénne do 3. kola dvojhry (2)

Paríž 27. mája (TASR) - Austrálska tenistka Samantha Stosurová sa suverénnym spôsobom prebojovala do 3. kola dvojhry na grandslamovom turnaji Roland Garros v Paríži. V 2. kole ako nasadená dvadsaťšestka deklasovala domácu Francúzku Amandine Hesseovú 6:0,