Tenis: Makarovová postúpila do osemfinále turnaja WTA v Ríme (3)

Rím 13. mája (TASR) - Rumunská tenista Simona Halepová postúpila do osemfinále tenisového turnaja WTA v Ríme, keď v pozícii nasadenej dvojky zdolala Američanku Alison Riskeovú hladko 6:3 a 6:0. dvojhra - 2. kolo: Simona Halepová (2-Rum.) - Alison Riskeov
13. 05. 2015

Tenis: Nišikori postúpil do osemfinále turnaja ATP v Ríme (3)

Rím 13. mája (TASR) - Americký tenista John Isner postúpil v stredu do osemfinále na antukovom turnaji ATP série Masters v Ríme, keď v pozícii šestnástky podujatia zdolal Argentínčana Leonarda Mayera 7:6 a 6:4. dvojhra - 2. kolo: Guillermo Garcia-Lopez (

Tenis: Stop v 2. kole turnaja WTA v Ríme pre Keysovú a Ivanovičovú (2)

Tenis: Trojka Murray postúpil do osemfinále turnaja ATP v Ríme (2)

Rím 13. mája (TASR) - Americký tenista John Isner postúpil v stredu do osemfinále na antukovom turnaji ATP série Masters v Ríme, keď v pozícii šestnástky podujatia zdolal Argentínčana Leonarda Myera 7:6 a 6:4. dvojhra - 2. kolo: Guillermo Garcia-Lopez (Š

Tenis: Isner postúpil do osemfinále turnaja ATP v Ríme

Tenis: Halepová postúpila do osemfinále turnaja WTA v Ríme

Rím 13. mája (TASR) - Rumunská tenista Simona Halepová postúpila do osemfinále tenisového turnaja WTA v Ríme, keď v pozícii nasadenej dvojky zdolala Američanku Alison Riskeovú hladko 6:3 a 6:0. dvojhra 2. kolo: Simona Halepová (2-Rum.) - Alison Riskeová

Tenis: Berdych postúpil do osemfinále turnaja ATP v Ríme (8)

Rím 12. mája (TASR) - Deviaty nasadený Marin Čilič skončil v utorok svoje účinkovanie na turnaji ATP série Masters v Ríme. Chorvátsky tenista podľahol v prvom kole Španielovi Guillermovi Garciovi-Lopezovi 4:6, 3:6. dvojhra - 1. kolo: Guillermo Garcia-Lop
12. 05. 2015

Tenis: Serena Williamsová postúpila do osemfinále turnaja WTA v Ríme (8)

Rím 12. mája (TASR) - Slovenská tenistka Anna Karolína Schmiedlová vypadla na turnaji WTA v Ríme už v 1. kole. Ako kvalifikantka nestačila na dvanástu nasadenú Češku Luciu Šafářovú, s ktorou prehrala za 2:52 h v trojsetovej dramatickej bitke 6:7 (6), 7:6

Tenis: Ferrer postúpil do osemfinále turnaja ATP v Ríme (7)

Tenis: Schmiedlová prehrala v 1. kola turnaja WTA v Ríme (7)

Tenis: Bacsinszká uspela v 2. kole turnaja WTA v Ríme (6)

Rím 12. mája (TASR) - Francúzska tenista Kristina Mladenicová postúpila do druhého kola tenisového turnaja WTA v Ríme po víťazstve 7:5, 6:2 nad Monicou Puigovou z Portorika. dvojhra 1. kolo: Kristina Mladenovicová (Fr.) - Monica Puigová (Portoriko) 7:5,

Tenis: Tsonga postúpil do 2. kola turnaja ATP v Ríme (6)