Tenis: Djokovič postúpil do osemfinále turnaja ATP v Ríme (5)

Rím 12. mája (TASR) - Deviaty nasadený Marin Čilič skončil v utorok svoje účinkovanie na turnaji ATP série Masters v Ríme. Chorvátsky tenista podľahol v prvom kole Španielovi Guillermovi Garciovi-Lopezovi 4:6, 3:6. dvojhra - 1. kolo: Guillermo Garcia-Lop
12. 05. 2015

Tenis: Azarenková postúpila do 2. kola turnaja WTA v Ríme (6)

Rím 12. mája (TASR) - Francúzska tenista Kristina Mladenicová postúpila do druhého kola tenisového turnaja WTA v Ríme po víťazstve 7:5, 6:2 nad Monicou Puigovou z Portorika. dvojhra 1. kolo: Kristina Mladenovicová (Fr.) - Monica Puigová (Portoriko) 7:5,

Tenis: Anderson postúpil do osemfinále turnaja ATP v Ríme (4)

Tenis: Troicki postúpil do 2. kola turnaja ATP v Ríme (3)

Tenis: Jovanovská postúpila do 2. kola turnaja WTA v Ríme (5)

Tenis: Beguová postúpila do 2. kola turnaja WTA v Ríme (4)

Tenis: Wawrinka postúpil do osemfinále turnaja ATP v Ríme (2)

Tenis: Dulgheruová postúpila do 2. kola turnaja WTA v Ríme (3)

Tenis: Kližan prehral v 1. kole dvojhry v Ríme s Dolgopolovom

Rím 12. mája (TASR) - Slovenský tenista Martin Kližan neuspel v 1. kole dvojhry na antukovom turnaji Masters 1000 v Ríme. Po prvý raz v kariére prehral s ukrajinským kvalifikantom Alexandrom Dolgopolovom za 74 minút hladko v dvoch setoch 4:6, 1:6. Ukraji

Tenis: Navarrová postúpila do 2. kola turnaja WTA v Ríme (2)

Tenis: Mladenicová postúpila do 2. kola turnaja WTA v Ríme

Tenis: Marin Čilič vypadol v 1. kole turnaja ATP v Ríme