Tenis: Pennettová neprešla na turnaji v Márrakeši cez štvrťfinále (2)

Márrakeš 30. apríla (TASR) - Francúzska tenistka Kristina Mladenovicová sa stala prvou semifinalistkou na antukovom turnaji WTA v Márrakeši. V úvodnom štvrtkovom štvrťfinále zvíťazila nad Španielkou Larou Vecinovou v dvoch setoch 6:4, 6:1. štvrťfinále -
30. 04. 2015

Tenis: Dimitrov do štvrťfinále turnaja v Istanbule (2)

Istanbul 30. apríla (TASR) - Uruguajský tenista Pablo Cuevas uspel v druhom kole turnaja ATP v Istanbule. Nad Rusom Tejmurazom Gabašvilim triumfoval 4:6, 6:4, 6:4. dvojhra - 2. kolo: Thomaz Bellucci (Braz.) - Denis Istomin (Uzb.)

Tenis: Ďalšou semifinalistkou turnaja WTA v Prahe Hradecká (4)

Praha 30. apríla (TASR) - Česká tenistka Karolína Plíšková sa stala prvou semifinalistkou na antukovom turnaji WTA v Prahe. Najvyššie nasadená hráčka zvíťazila v úvodnom štvrtkovom štvrťfinále nad krajankou Denisou Allertovou v troch setoch 6:2, 5:7, 6:1

Tenis: Thiem postúpil v Mníchove do štvrťfinále (3)

Mníchov 30. apríla (TASR) - Český tenista Lukáš Rosol zvíťazil vo štvrtkovom zápase 2. kola dvojhry na turnaji ATP v Mníchove nad Sergejom Stachovskym z Ukrajiny 7:5, 6:2 a postúpil do štvrťfinále. 2. kolo - výsledky: Lukáš Rosol (9-ČR) - Sergej Stachov

Tenis: Do štvrťfinále turnaja v Istanbule aj Uruguajčan Cuevas

Tenis: Carreno vyhral v 2. kole turnaja ATP v Estorile

Estoril 30. apríla (TASR) - Španiel Pablo Carreno vyhral v 2. kole tenisového turnaja ATP v Estorile nad krajanom Davidom Vegom hladko 6:1, 6:2. dvojhra - 2. kolo: Pablo Carreno (Šp.) - David Vega (Šp.) 6:1, 6:2 ltPortugalsko-Tenis-ATP-Estoril-2.kolo-výs

Tenis: Murray postúpil v Mníchove do štvrťfinále (2)

Tenis: Čech Rosol postúpil v Mníchove do štvrťfinále

Tenis: Ďalšou semifinalistkou turnaja WTA v Prahe sa stala Siniaková (3)

Tenis: Na stotisícovom turnaji aj obhajkyňa prvenstva Schmiedlová

Bratislava 30. apríla (TASR) - Prvou nasadenou hráčkou nadchádzajúcich medzinárodných tenisových majstrovstiev Slovenska žien Empire Slovak Open (dotácia 100-tisíc dolárov) 2. - 10. mája 2015 v Trnave bude aktuálna 46. tenistka svetového rebríčka WTA Slo

Tenis: Do semifinále turnaja WTA v Prahe postúpila aj Wickmayerová (2)

Tenis: Mladenovicová prvou semifinalistkou turnaja WTA v Márrakeši