Tenis: Dvojka Cornetová postúpila do štvrťfinále turnaja v Katoviciach (4)

Katovice 8. apríla (TASR) - Rumunská tenistka Monica Niculescuová vyhrala v prvom kole na turnaji WTA v poľských Katoviciach nad Francúzkou Kristinou Mladenovicovou dvakrát 6:4. dvojhra 1. kolo: Monica Niculescuová (Rum.) - Kristina Mladenovicová (Fr.) 6
08. 04. 2015

Tenis: Chardy v Houstone do štvrťfinále

Houston 8. apríla (TASR) - dvojhra - 2. kolo: Jeremy Chardy (7-Fr.) - Go Soeda (Jap.) 6:3, 6:3 jpUSA-Tenis-ATP-Houston-2.kolo-výsledok-#

Tenis: Sorribesová postúpila do 3. kola turnaja WTA v Charlestone (5)

Charleston 8. apríla (TASR) - Slovenská tenistka Kristína Kučová skončila na turnaji WTA v americkom Charlestone v 2. kole. Nad jej sily bola Češka Lucie Hradecká, ktorá triumfovala 7:5, 6:3. Duel trval 95 minút. výsledky - 2. kolo: Lucie Hradecká (ČR)

Tenis: Beguová postúpila do 3. kola turnaja WTA v Charlestone (4)

Tenis: Giorgiová postúpila do 3. kola turnaja v Katoviciach (3)

Tenis: Koviničová vyradila v 2. kole turnaja WTA v Charlestone Bencicovú (3)

Tenis-Fed: Vinciová pre problémy s lakťom vynechá duel proti USA

Rím 8. apríla (TASR) - Líderka svetového rebríčka vo štvorhre Roberta Vinciová nebude k dispozícii tenisovej reprezentácii Talianska v barážovom súboji o účasť vo svetovej skupine Pohára federácie proti USA. Dôvodom je zápal v pravom lakti, informovala a

Tenis: Granollers vzdal v 2. kole turnaja v Casablance (3)

Casablanca 8. apríla (TASR) - Slovenský tenista Martin Kližan postúpil do štvrťfinále turnaja ATP v Casablance. V stredajšom osemfinálovom dueli zlomil odpor Nemca Dustina Browna až v tajbrejku tretieho setu, v ktorom využil svoj prvý mečbal a napokon tr

Tenis: Haas by sa po zranení rád vrátil na turnaji v Mníchove

Mníchov 8. apríla (TASR) - Nemecký tenista Tommy Haas musel pre zranenie ramena odložiť jeho návrat na kurty až do turnaja v Mníchove koncom apríla. Informovala agentúra DPA. Tridsaťsedemročný veterán musel vynechať podujatia v Indian Wells, Miami aj v

Tenis-Fed: Šarapovová bude hrať za Rusko v semifinále proti Nemecku

Moskva 8. apríla (TASR) - Ruská tenistka Maria Šarapovová bude reprezentovať svoju krajinu v semifinále Pohára federácie proti Nemecku. Okrem nej sú v nominácii Svetlana Kuznecovová, Anastasia Pavľučenkovová a Jelena Vesninová, informovala agentúra AP.

Tenis: Almagro postúpil do štvrťfinále turnaja v Casablance (2)

Tenis: Kaoukalová postúpila do 3. kola turnaja v Katoviciach (2)