Tenis-Fed: Liptáka potešil návrat Hantuchovej, Švédky bez Arvidssonovej - SÚHRN

Bratislava 8. apríla (TASR) - Kvarteto slovenských tenistiek Daniela Hantuchová (48. vo svetovom rebríčku WTA), Magdaléna Rybáriková (49.), Anna Karolína Schmiedlová (67.), Jana Čepelová (122.) figuruje v nominácii na barážový zápas o účasť v II. svetove
08. 04. 2015

Tenis-Fed: Liptáka potešil návrat Hantuchovej: "Proti Švédsku to bude ťažké" (2)

Tenis: Kližan zlomil odpor Nemca Browna a v Casablance postúpil do štvrťfinále

Casablanca 8. apríla (TASR) - Slovenský tenista Martin Kližan postúpil do štvrťfinále turnaja ATP v Casablance. V stredajšom osemfinálovom dueli zlomil odpor Nemca Dustina Browna až v tajbrejku tretieho setu, v ktorom využil svoj prvý mečbal a napokon tr

Tenis: Niculescuová postúpila do 2. kola turnaja v Katoviciach

Katovice 8. apríla (TASR) - Rumunská tenistka Monica Niculescuová vyhrala v prvom kole na turnaji WTA v poľských Katoviciach nad Francúzkou Kristinou Mladenovicovou dvakrát 6:4. dvojhra - 1. kolo: Monica Niculescuová (Rum.) - Kristina Mladenovicová (Fr.)

Tenis-Fed: SR proti Švédsku s Hantuchovou, Rybárikovou, Schmiedlovou a Čepelovou

Tenis-Fed: Češky v semifinále proti Francúzsku v najsilnejšej zostave

Praha 8. apríla (TASR) - České tenistky nastúpia v semifinále svetovej skupiny Pohára federácie proti Francúzsku (18.-19. apríla v Ostrave) v najsilnejšej zostave. Kapitán Petr Pála bude mať k dispozícii kvarteto Petra Kvitová, Lucie Šafářová, Karolína P

Tenis: Tipsarevič v Houstone do 2. kola

Houston 8. apríla (TASR) - Srbský tenista Janko Tipsarevič zvíťazil v súboji 1. kola na turnaji ATP v Houstone nad Brazílčanom Guilhermom Clezarom 6:4, 3:6, 7:6(7). dvojhra - 1. kolo: Fernando Verdasco (6-Šp.) - Paolo Lorenzi (Tal.) 6:3, 4:3 (Lorenzi vzd

Tenis: Kučová skončila v Charlestone v 2. kole (2)

Charleston 8. apríla (TASR) - Slovenská tenistka Kristína Kučová skončila na turnaji WTA v americkom Charlestone v 2. kole. Nad jej sily bola Češka Lucie Hradecká, ktorá triumfovala 7:5, 6:3. Duel trval 95 minút. výsledky - 2. kolo: Lucie Hradecká (ČR)

Tenis: Kučová skončila v Charlestone v 2. kole

Tenis: Giraldo v Houstone postúpil do 2. kola (4)

Houston 7. apríla (TASR) - Japonský tenista Go Soeda zvíťazil v súboji 1. kola na turnaji ATP v Houstone nad Austrálčanom Lleytonom Hewittom 4:6, 7:6 (3) a 6:3 a postúpil do ďalších bojov. dvojhra - 1. kolo: Federico Delbonis (Arg.) - Ricardas Berankis
07. 04. 2015

Tenis: A. Radwaňská postúpila do 2. kola turnaja v Katoviciach (7)

Katovice 7. apríla (TASR) - Belgická tenistka Kirsten Flipkensová vyhrala v prvom kole na turnaji WTA v poľských Katoviciach nad Nemkou Annikou Beckovou 6:4 a 6:1. dvojhra - 1. kolo: Kirsten Flipkensová (7-Belg.) - Annika Becková (Nem.) 6:4, 6:1, Klára K

Tenis: Schmiedlová postúpila do 2. kola na turnaji WTA v Katoviciach

Katovice 7. apríla (TASR! - Slovenská tenistka Anna Karolína Schmiedlová sa prebojovala do 2. kola dvojhry na turnaji WTA v poľských Katoviciach. V prvom kole ako nasadená osmička zdolala Uzbečku Niginu Abduraimovovú za 98 minút v troch setoch 6:1, 4:6,