Tenis: Mituová v Charlestone do druhého kola (7)

Charleston 7. apríla (TASR) - Česká tenistka Lucie Hradecká zvíťazila v 1. kole na turnaji WTA v americkom Charlestone (dotácia 731. 000 USD) nad Scharinou Dijasovou z Kazachstanu 4:6, 6:1, 6:3 a postúpila do ďalších bojov. výsledky - 1. kolo: Lucie Hra
07. 04. 2015

Tenis: Chardy v Houstone postúpil do 2. kola (3)

Houston 7. apríla (TASR) - Japonský tenista Go Soeda zvíťazil v súboji 1. kola na turnaji ATP v Houstone nad Austrálčanom Lleytonom Hewittom 4:6, 7:6 (3) a 6:3 a postúpil do ďalších bojov. dvojhra - 1. kolo: Federico Delbonis (Arg.) - Ricardas Berankis

Tenis: Gabašvili v Houstone postúpil do 2. kola (2)

Tenis: Čepelová postúpila do 2. kola v Charlestone, vyhrala prvý zápas v sezóne

Charleston 7. apríla (TASR) - Slovenská tenistka Jana Čepelová úspešne vykročila za obhajobou vlaňajšieho finále na turnaji WTA na zelenej antuke v americkom Charlestone. V úvodnom kole dvojhry si poradils s Ruskou Jelenou Vesninovou za 2:22 h po trojset

Tenis: Stephensová v Charlestone do druhého kola (6)

Tenis: Kanepiová postúpila do 2. kola turnaja v Katoviciach (6)

Katovice 7. apríla (TASR) - Belgická tenistka Kirsten Flipkensová vyhrala v prvom kole na turnaji WTA v poľských Katoviciach nad Nemkou Annikou Beckovou 6:4 a 6:1. dvojhra - 1. kolo: Kirsten Flipkensová (7-Belg.) - Annika Becková (Nem.) 6:4, 6:1, Klára K

Tenis: Mestachová postúpila do 2. kola turnaja v Katoviciach (5)

Tenis: Vecinová v Charlestone do druhého kola (5)

Tenis: Siniaková postúpila do 2. kola turnaja v Katoviciach (4)

Tenis: Brengleová v Charlestone do druhého kola (4)

Tenis: Gimeno-Traver postúpil do 2. kola turnaja ATP v Casablance (5)

Casablanca 7. apríla (TASR) - Rus Michail Južnyj postúpil do 2. kola turnaja ATP v Casablance po víťazstve 6:3, 6:1 nad domácim tenistom Yassinom Idmbarekom. dvojhra - 1. kolo: Michail Južnyj (Rus.) - Yassine Idmbarek (Maroko) 6:3, 6:1, Pablo Andujar (Š

Tenis: Stosurová v Charlestone do druhého kola (3)