Tenis: Thiem vyhral v 3. kole turnaja ATP Masters 1000 v Miami (3)

Miami 29. marca (TASR) - Tretí nasadený britský tenista Andy Murray vyhral v 3. kole na turnaji ATP Masters 1000 v Miami nad Santiagom Giraldom z Kolumbie v dvoch setoch 6:3 a 6:4. dvojhra - 3. kolo: Andy Murray (3-V.Brit.) - Santiago Giraldo (27-Kol.) 6
29. 03. 2015

Tenis: Anderson vyhral v 3. kole turnaja ATP Masters 1000 v Miami (2)

Tenis: Rumunka Halepová vyhrala v 3. kole na turnaji WTA v Miami

Miami 29. marca (TASR) - Rumunka Simona Halepová ako tretia nasadená vyhrala na tenisovom turnaji WTA v Miami v 3. kole nad Taliankou Camilou Giorgiovou 6:4 a 7:5. dvojhra - 3. kolo: Simona Halepová (3-Rum.) - Camila Giorgiová (30-Tal.) 6:4, 7:5 mpUSA-Te

Tenis: Murray vyhral v 3. kole turnaja ATP Masters 1000 v Miami

Tenis: Raonic postúpil do 3. kola turnaja ATP Masters 1000 v Miami - SÚHRN

Miami 28. marca (TASR) - Súhrn výsledkov sobotňajších zápasov 2. kola dvojhry na tenisovom turnaji ATP Masters 1000 v Miami: dvojhra - 2. kolo: Novak Djokovič (1-Srb.) - Martin KLIŽAN (SR) 6:0, 5:7, 6:1, Kei Nišikori (4-Jap.) - Michail Južnyj (Rus.)

Tenis: Cez 3. kolo postúpila v Miami aj Wozniacka - SÚHRN

Miami 29. marca (TASR) - Súhrn výsledkov sobotňajších zápasov 3. kola dvojhry na tenisovom turnaji WTA v Miami: dvojhra - 3. kolo: Daria Gavrilovová (Rus.) - Kurumi Narová (Jap.) 6:0, 7:6 (5), Andrea Petkovicová (9-Nem.)

Tenis: Djokovič zdolal Kližana v troch setoch: "V Miami sa mi darí"

Miami 29. marca (TASR) - Slovenský tenista Martin Kližan prehral v nedeľňajšom súboji 2. kola na turnaji ATP World Tour Masters 1000 v Miami (dotácia 5.381. 235 dolárov) so svetovou jednotkou Srbom Novakom Djokovičom 0:6, 7:5, 1:6. Pre Djokoviča to bol ú

Tenis: Gavrilovová postúpila z 3. kola turnaja WTA v Miami Bouchardovú (4)

Miami 27. marca (TASR) - dvojhra - 3. kolo: Daria Gavrilovová (Rus.) - Kurumi Narová (Jap.) 6:0, 7:6 (5), Andrea Petkovicová (9-Nem.)
28. 03. 2015

Tenis: Ferrer postúpil do 3. kola turnaja ATP Masters 1000 v Miami (4)

Miami 28. marca (TASR) - dvojhra - 2. kolo: David Ferrer (7-Šp.) - Federico Delbonis (Arg.) 6:1, 6:1, Alejandro Falla (Kol.)

Tenis: Troicki postúpil do 3. kola turnaja ATP Masters 1000 v Miami (4)

Miami 28. marca (TASR) - dvojhra - 2. kolo: Viktor Troicki (32-Srb.) - Simone Bolelli (Tal.) 7:5, 3:6, 6:4, Jo-Wilfried Tsonga (11-Fr.)

Tenis: Sock postúpil do 3. kola turnaja ATP Masters 1000 v Miami (3)

Miami 28. marca (TASR) - dvojhra - 2. kolo: Jack Sock (USA) - Fabio Fognini (20-Tal.) 7:6 (4), 6:1, Juan Monaco (Arg.) - Ernests Gulbis (13-Lot.)

Tenis: Mariová vyradila v 2. kole turnaja WTA v Miami Bouchardovú (4)

Miami 27. marca (TASR) - dvojhra - 3. kolo: Caroline Wozniacka (4-Dán.) - Kaia Kanepiová (Est.) 4:6, 6:1, 6:3, Carla Suarezová Navarrová (12-Šp.)