Tenis: Kumkhumová z Thajska postúpila do 2. kola turnaja v Kuala Lumpure (3)

Kuala Lumpur 2. marca (TASR) - Šiesta nasadená Japonka Kurumi Naraová postúpila do druhého kola tenisového turnaja WTA v Kuala Lumpure po víťazstve 6:3, 7:6 (4) nad Švajčiarkou Stefanie Vögeleovou. dvojhra - 1. kolo: Kurumi Naraová (6-Jap.) - Stefanie V
02. 03. 2015
Tasr Více zde

Tenis: Ukrajinka Kozlovová postúpila do 2. kola turnaja v Kuala Lumpure (2)

Tenis: Nadal získal v Buenos Aires rekordný 46.titul na antuke, prekonal Villasa

Buenos Aires 2. marca (TASR) - Španielsky tenista Rafael Nadal získal na turnaji ATP v Buenos Aires rekordný 46. titul na antuke a v historickej tabuľke sa odpútal od Argentínčana Guillerma Villasa. Celkovo to je už jeho 65. singlová trofej, čím sa v Ope

Tenis: Japonka Naraová postúpila do 2. kola turnaja V Kuala Lumpure

Kuala Lumpur 2. marca (TASR) - Šiesta nasadená Japonka Kurumi Naraová postúpila do druhého kola tenisového turnaja WTA v Kuala Lumpure po víťazstve 6:3, 7:6 (4) nad Švajčiarkou Stefanie Voegelovou. dvojhra - 1. kolo: Kurumi Naraová (6-Jap.) - Stefanie V

Tenis: Nadal sa vrátil na tretie miesto rebríčka, nové maximum Gombosa

New York 2. marca (TASR) - Španielsky tenista Rafael Nadal sa vďaka zisku titulu na turnaji ATP v argentínskom Buenos Aires vrátil na tretie miesto svetového rebríčka Entry pred Brita Andyho Murrayho. Finalista Australian Open klesol až na piatu priečku,

Tenis: Cibulková klesla v rebríčku WTA na 23. miesto, Hantuchová 46.

New York 2. marca (TASR) - Slovenská tenistka Dominika Cibulková klesla vo svetovom rebríčku WTA z 18. na 23. miesto, keď prišla o body za vlaňajší titul na turnaji v mexickom Acapulcu. Víťazka podujatia v thajskej Pattayi Daniela Hantuchová je 46., hneď

Tenis-DC: Kližan zmenil názor, proti Slovincom napokon nastúpi

Bratislava 2. marca (TASR) - Slovenský tenista Martin Kližan zmenil názor a napokon nastúpi v zápase 1. kola 1. skupiny euro-africkej zóny Davisovho pohára proti Slovinsku (6.-8. marca na tvrdom povrchu DecoColor v bratislavskom NTC). Líder tímu najprv n

Tenis: Nadal vyhral turnaj ATP v Buenos Aires, získal 46. titul na antuke

Buenos Aires 1. marca (TASR) - Španielsky tenista Rafael Nadal sa stal víťazom turnaja ATP v argentínskom Buenos Aires. Vo finále dvojhry si ako nasadená jednotka poradil s domácim Juanom Monacom hladko v dvoch setoch 6:4, 6:1 a získal rekordný 46. titul
01. 03. 2015

Tenis:Gombos po zisku prvého challengerového titulu:"Je to výnimočný deň"-SÚHRN

Cherbourg 1. marca (TASR) - Slovenský tenista Norbert Gombos získal vo francúzskom Cherbourgu prvý challengerový titul v kariére. Vo finále halového turnaja s dotáciou 42.500 eur si ako nasadená sedmička poradil so šestkou "pavúka" domácim Beno

Tenis: Gombos po zisku prvého challengerového titulu" Je to výnimočný deň" (2)

Tenis: Gombos získal v Cherbourgu prvý challengerový titul