Tenis: Federer triumfoval v Brisbane a zaznamenal 1000. triumf vo dvojhre

Brisbane 11. januára (TASR) - Švajčiarsky tenista Roger Federer získal v nedeľu titul na turnaji ATP v Brisbane. Vo finále si poradil s Kanaďanom Milosom Raonicom 6:4, 6:7(2), 6:4. Tridsaťtriročný Federer zároveň dosiahol ďalší významný míľnik vo svojej
11. 01. 2015

Tenis: Do 2. kola v Sydney aj Ruska Gavrilovová (2)

Sydney 11. januára (TASR) - Americká tenistka Madison Keysová vyradila v 1. kole na turnaji WTA v Sydney Rusku Svetlanu Kuznecovovú po výsledku 6:4, 6:4. výsledky - 1. kolo: Madison Keysová (USA) - Svetlana Kuznecovová (Rus.) 6:4, 6:4, Daria Gavrilovová

Tenis: Američanka Keysová v Sydney do 2. kola

Sydney 11. januára (TASR) - Americká tenistka Madison Keysová vyradila v 1. kole na turnaji WTA v Sydney Rusku Svetlanu Kuznecovovú po výsledku 6:4, 6:4. výsledky - 1. kolo: Madison Keysová (USA) - Svetlana Kuznecovová (Rus.) 6:4, 6:4 ltAustrália-Tenis-W

Tenis: Lacko prehral v 2. kole kvalifikácie v Aucklande

Auckland 11. januára (TASR) - Slovenský tenista Lukáš Lacko prehral v 2. kole kvalifikácie na turnaji v novozélandskom Aucklande s Francúzom Stephane Robertom v dvoch setoch 7:6(4), 6:4. výsledok: Stephane Robert (Fr.) - Lukáš LACKO (4-SR) 7:6(4), 6:4 lt

Tenis: Čepelová s Rosolskou postúpili v Hobarte do 2. kola štvorhry

Hobart 11. januára (TASR) - Slovenská tenistka Jana Čepelová postúpila spolu s Poľkou Alicjou Rosolskou do 2. kola štvorhry na turnaji v austrálskom Hobarte. V úvodnom kole zdolali dvojicu Chia-Jung Chuang, Eva Hrdinová 4:6, 6:4, 10:4. štvorhra - 1. kolo

Tenis: Koukalová skončila v 1. kole na turnaji WTA v Hobarte

Hobart 11. januára (TASR) - Česká tenistka Klára Koukalová nepostúpila do 2. kola na turnaji WTA v austrálskom Hobarte. Nad jej sily bola Japonka Kurumi Narová, ktorá triumfovala 0:6, 6:2, 6:1. výsledky - 1. kolo: Kurumi Narová (Jap.) - Klára Koukalová (

Tenis: Ferrer víťazom turnaja ATP v Dauhe

Dauha 10. januára (TASR) - Španielsky tenista David Ferrer sa stal víťazom turnaja ATP v katarskej Dauhe, keď si poradil s Čechom Tomášom Berdychom v dvoch setoch 6:4, 7:5. dvojhra - finále: David Ferrer (4-Šp.) - Tomáš Berdych (3-ČR) 6:4, 7:5 lg mfKatar-
10. 01. 2015

Tenis: Molčan do finále 22. ročníka Slovak Junior Indoor

Senec 10. januára (TASR) - Slovenský tenista Alex Molčan postúpili v sobotu do finále dvojhry na 22. ročníku Slovak Junior Indoor v Senci. Molčan v semifinále vyradil svojho krajana Lukáša Kleina 6:3, 6:2. V nedeľňajšom finále si zmeria sily so Švajčiarom

Tenis: Vo finále turnaja v Chennai Bedene - Wawrinka (2)

Chennai 10. januára (TASR) - dvojhra - semifinále: Aljaž Bedene (Slov.) - Roberto Bautista (3-Šp.) 3:6, 6:3, 7:6 (8), Stan Wawrinka (1-Švajč.)

Tenis: Bautista podľahol v semifinále turnaja v Chennai Bedeneovi

Chennai 10. januára (TASR) - Slovinský tenista Aljaž Bedene sa prebojoval do finále dvojhry na turnaji ATP v indickom Chennai. V semifinále zdolal tretieho nasadeného Španiela Roberta Bautistu v trojsetovej bitke 3:6, 6:3 a 7:6 (8). dvojhra - semifinále:

Tenis: Poliaci zdolali USA 2:1 a premiérovo získali Hopmanov pohár (2)

Perth 10. januára (TASR) - Víťazom 27. ročníka Hopmanovho pohára miešaných družstiev v tenise sa v austrálskom Perthe stalo Poľsko, ktoré vo finále zdolalo USA 2:1. Po dvojhrách bol stav nerozhodný 1:1, keď Agnieszka Radwaňská zvíťazila nad Serenou Willi

Tenis: Poliaci zdolali USA 2:1 a premiérovo získali Hopmanov pohár