Tenis: Titul na "malých" MS v Sofii pre Petkovicovú (2)

Sofia 2. novembra (TASR) - Nemecká tenistka Andrea Petkovicová triumfovala na "malých" MS v Sofii, keď v nedeľňajšom finále ako nasadená štvorka zdolala Talianku Flaviu Pennettovú po trojsetovom boji 1:6, 6:4 a 6:3. O titul sa hralo takmer dve
02. 11. 2014

Tenis: Titul na "malých" MS v Sofii pre Petkovicovú

Sofia 2. novembra (TASR) - Nemecká tenistka Andrea Petkovicová triumfovala na "malých" MS v Sofii, keď v nedeľňajšom finále ako nasadená štvorka zdolala Talianku Flaviu Pennettovú po trojsetovom boji 1:6, 6:4 a 6:3. finále: Andrea Petkovicová (

Tenis: Djokovič získal 20. titul z Masters, venoval ho synovi Stefanovi (2)

Paríž 2. novembra (TASR) - Srbský tenista Novak Djokovič sa stal víťazom turnaja ATP Masters 1000 v Paríži. V nedeľňajšom finále si poradil s nasadenou sedmičkou Kanaďanom Milošom Raoničom za 84 minút vo dvoch setoch 6:2 a 6:3 a získal jubilejný 20. titu

Tenis: Sikora s Milkom v pondelok o postup do hlavnej súťaže na Slovak Open (7)

Bratislava 2. novembra (TASR) - Slovenský tenista Alex Molčan neuspel v 2. kole kvalifikácie na bratislavskom challengeri Slovak Open. Nasadenej osmičke Chorvátovi Filipovi Vegerovi podľahol v dvoch setoch 4:6, 6:7 (3). Nedarilo sa ani Martinovi Blaškovi

Tenis: Djokovič zdolal vo finále v Paríži Raoniča a získal 20. titul z Masters

Paríž 2. novembra (TASR) - Srbský tenista Novak Djokovič sa stal víťazom turnaja ATP Masters 1000 v Paríži. V nedeľňajšom finále si poradil s nasadenou sedmičkou Kanaďanom Milošom Raoničom za 84 minút 6:2, 6:3 a získal jubilejný 20. titul z podujatí Mast

Tenis: Sikora s Milkom v pondelok o postup do hlavnej súťeže na Slovak Open (6)

Tenis: Szikora postúpil do finále kvalifikácie na Slovak Open (5)

Tenis: Milko postúpil do finále kvalifikácie na Slovak Open (4)

Tenis: Peter Vajda neuspel v 2. kole kvalifikácie na Slovak Open (3)

Tenis: Blaško neuspel v 2. kole kvalifikácie na Slovak Open (2)

Tenis: Vo štvorhre na challengeri Slovak Open štyria Slováci

Bratislava 2. novembra (TASR) - Štyria slovenskí tenisti sa predstavia v 1. kole štvorhry na bratislavskom challengeri Slovak Open. Norbert Gombos s Čechom Adamom Pavláskom nastúpia proti najvyššie nasadenej švédsko-americkej dvojici Johan Brunström, Nic

Tenis: Molčan neuspel v 2. kole kvalifikácie na Slovak Open

Bratislava 2. novembra (TASR) - Slovenský tenista Alex Molčan neuspel v 2. kole kvalifikácie na bratislavskom challengeri Slovak Open. Nasadenej osmičke Chorvátovi Filipovi Vegerovi podľahol v dvoch setoch 4:6, 6:7 (3). kvalifikácia - 2. kolo: Filip Vege