Tenis-Fed: Nemky vo finále proti Česku aj s Lisickou

Stuttgart 29. októbra (TASR) - Sabine Lisická nechýba v nemeckej nominácii na finále tenisového Pohára federácie proti Česku (8.-9. novembra v Prahe). Okrem vlaňajšej wimbledonskej finalistky dala kapitánka Barbara Rittnerová dôveru Angelique Kerberovej,
29. 10. 2014

Tenis: Raonič postúpil do osemfinále turnaja ATP v Paríži (3)

Paríž 29. októbra (TASR) - dvojhra - 2. kolo: Miloš Raoniš (7-Kan.) - Jack Sock (USA) 6:3, 5:7, 7:6 (4), Stan Wawrinka (3-Švajč.) - Dominic Thiem (Rak.) 6:4, 7:6 (6), Tomáš Berdych (5-ČR) - Adrian Mannarino (Fr.)

Tenis: Wawrinka postúpil do osemfinále turnaja ATP v Paríži (2)

Paríž 29. októbra (TASR) - dvojhra - 2. kolo: Stan Wawrinka (3-Švajč.) - Dominic Thiem (Rak.) 6:4, 7:6 (6), Tomáš Berdych (5-ČR) - Adrian Mannarino (Fr.)

Tenis: Slovak Open bez Kližana a Rosola, Horanský s voľnou kartou

Bratislava 29. októbra (TASR) - Najlepší slovenský tenista Martin Kližan ani Čech Lukáš Rosol nebudú štartovať na bratislavskom challengeri Slovak Open (3.-9. novembra). Informovala o tom oficiálna stránka Slovenského tenisového zväzu. Kližan pre problé

Tenis: Berdych postúpil do osemfinále turnaja ATP v Paríži

Paríž 29. októbra (TASR) - Český tenista Tomáš Berdych sa prebojoval do osemfinále dvojhry na turnaji Masters 1000 v Paríži. V 2. kole si ako nasadená päťka poradil s domácim Francúzom Adrianom Mannarinom v troch setoch 6:4, 6:7 (3), 6:2. dvojhra - 2. ko

Tenis-MS: Cibulková si pripadala ako na Fed Cupe, v stredu proti Suarezovej (5)

Sofia 28. októbra (TASR) - Slovenská tenistka Dominika Cibulková úspešne vstúpila do zápolení na "malých" MS v Sofii. V úvodnom zápase turnaja v skupine Sredec zvíťazila ako nasadená dvojka nad domácou Bulharkou Cvetanou Pironkovovou v dvoch se
28. 10. 2014

Tenis: Djokovič vyhral v 2. kole turnaja ATP série Masters v Paríži (8)

Paríž 28. októbra (TASR) - Srb Novak Djokjovič vyhral v 2. kole tenisového turnaja ATP série Masters v Paríži nad Nemcom Philippom Kohlschreiberom v dvoch setoch 6:3 a 6:4. dvojhra - 1. kolo: Pablo Cuevas (Urug.) - Leonardo Mayer (Arg.) 7:6 (3), 1:0, May

Tenis-MS: Cibulková si pripadala ako na Fed Cupe, v stredu proti Suarezovej (4)

Tenis:Cibulková po triumfe nad Pironkovovou: "Bolo to ako na Fed Cupe" (3)

Tenis: Anderson vyhral v 2. kole turnaja ATP série Masters v Paríži (8)

Paríž 28. októbra (TASR) - Leonardo Mayer z Argentíny vzdal v 1. kole tenisového turnaja ATP série Masters v Paríži v druhom sete súboja s Pablom Cuevasom z Uruguaja. dvojhra - 1. kolo: Pablo Cuevas (Urug.) - Leonardo Mayer (Arg.)

Tenis: Cibulková po triumfe nad Pironkovovou: "Pomohli mi rady trénera Liptáka"

Tenis: Cibulková zdolala na úvod "malých" MS v Sofii Pironkovovú