Tenis: A. Radwaňská zahanbila Scheepersovú dvoma kanármi (3)

Soul 17. septembra (TASR) - Americká tenistka Varvara Lepchenková zvíťazila v 2. kole turnaja WTA v juhokórejskom Soule nad Han Na-Lae z Kórejskej republiky v dvoch setoch 7:5, 6:1 a postúpila do štvrťfinále. V ňom nebude chýbať ani turnajová dvojka Karo
17. 09. 2014

Tenis: Čang Kchaj-Lin vyradila Riskeovú v 2. kole turnaja v Kuang-čou (2)

Kuang-čou 17. septembra (TASR) - dvojhra - 2. kolo: Monica Niculescuová (Rum.) - Misaki Doiová (Jap.) 6:2, 6:1, Monica Puigová (Portor.)

Tenis: Niculescuová a Puigová do štvrťfinále turnaja WTA v Kuang-čou

Tenis: Karolína Plíšková cez Friedsamovú do štvrťfinále turnaja v Soule (3)

Tenis: McHaleová sa prebojovala v Soule do štvrťfinále (2)

Soul 17. septembra (TASR) - Americká tenistka Varvara Lepchenková zvíťazila v 2. kole turnaja WTA v juhokórejskom Soule nad Han Na-Lae z Kórejskej republiky v dvoch setoch 7:5, 6:1 a postúpila do štvrťfinále. dvojhra - osemfinále: Varvara Lepchenková (5

Tenis: Cibulková postúpila do štvrťfinále turnaja WTA v Tokiu

Tokio 17. septembra (TASR) - Slovenská tenistka Dominika Cibulková postúpila na turnaji WTA Pan Pacific Open v Tokiu do štvrťfinále dvojhry. V stredajšom osemfinálovom súboji si ako šiesta nasadená hráčka poradila s Američankou Coco Vandewegheovou v dvoc

Tenis: Lepchenková postúpila do štvrťfinále turnaja WTA v Soule

Tenis: Vaidišovej úspešný návrat po takmer päťročnej pauze

Albuquerque 16. septembra (TASR) - Česká tenistka Nicole Vaidišová absolvovala úspešný návrat do súťažného kolotoča po takmer päťročnej prestávke, keď na turnaji ITF v americkom Albuquerque zvíťazila v 1. kole nad Kazaškou Sesil Karatančevovou v dvoch set
16. 09. 2014

Tenis: Kamke postúpil do 2. kola turnaja ATP v Métach (3)

Méty 16. septembra (TASR) - dvojhra - 1. kolo: Michal Przysiezny (Poľ.) - Pierre-Hugues Herbert (Fr.) 6:4, 3:6, 7:6 (4), Igor Sijsling (Hol.)

Tenis: Mečíř ml. zdolal Becka v domácom derby 1. kola challengeru v Trnave

Trnava 16. septembra (TASR) - Miloslav Mečíř ml. zvíťazil v slovenskom derby dvoch držiteľov voľných kariet na antukovom challengeri Arimex Trophy (dotácia 42.500 eur + hospitality) v Trnave nad Karolom Beckom 7:5 a 6:2 a postúpil do druhého kola dvojhry

Tenis: Niculescuová postúpila do 2. kola turnaja WTA v Kuang-čou (7)

Kuang-čou 16. septembra (TASR) - Slovenská tenistka Jana Čepelová skončila na turnaji WTA Tour v čínskom Kuang-čou už v 1. kole. Ako siedma nasadená podľahla domácej hráčke Čang Kchaj-Lin hladko 1:6 a 4:6. Duel trval 68 minút. dvojhra - 1. kolo: Čang Li

Tenis: Erakovicová postúpila do osemfinále turnaja WTA v Tokiu (7)

Tokio 16. septembra (TASR) - Slovenská tenistka Dominika Cibulková postúpila na turnaji WTA Pan Pacific Open v Tokiu do 2. kola po hladkom triumfe nad Belgičankou Kirsten Flipkensovou 6:1 a 6:3. Duel, ktorého záver poznačilo zemetrasenie, trval iba 75 mi