Tenis: Sijsling postúpil do 2. kola turnaja ATP v Métach (2)

Méty 16. septembra (TASR) - dvojhra - 1. kolo: Michal Przysiezny (Poľ.) - Pierre-Hugues Herbert (Fr.) 6:4, 3:6, 7:6 (4), Igor Sijsling (Hol.)
16. 09. 2014

Tenis-DC: Moška nespokojný s vystúpením v USA, za výkony Lacka sa hanbil

Bratislava 16. septembra (TASR) - Hladká prehra 0:5 na pôde USA v baráži o účasť vo svetovej skupine Davisovho pohára sklamala generálneho sekretára Slovenského tenisového zväzu (STZ) Igora Mošku. Nespokojný bol najmä s výkonmi Lukáša Lacka, po ktorých s

Tenis: Przysiezny postúpil do 2. kola turnaja ATP v Métach

Méty 16. septembra (TASR) - dvojhra - 1. kolo: Michal Przysiezny (Poľ.) - Pierre-Hugues Herbert (Fr.) 6:4, 3:6, 7:6 (4) mpFrancúzsko-Tenis-ATP-Méty-1.kolo-výsledky

Tenis: Dellacquaová postúpila do osemfinále turnaja WTA v Tokiu (6)

Tokio 16. septembra (TASR) - Slovenská tenistka Dominika Cibulková postúpila na turnaji WTA Pan Pacific Open v Tokiu do 2. kola po hladkom triumfe nad Belgičankou Kirsten Flipkensovou 6:1 a 6:3. Duel, ktorého záver poznačilo zemetrasenie, trval iba 75 mi

Tenis: Azarenková postúpila do osemfinále turnaja WTA v Tokiu (5)

Tenis: Rybáriková postúpila do osemfinále turnaja WTA v Soule (7)

Soul 16. septembra (TASR) - Slovenská tenistka Anna-Karolína Schmiedlová prehrala v 1. kole turnaja WTA v juhokórejskom Soule. Danke Koviničovej z Čiernej Hory podľahla po veľkom boji za 3:01 h v troch setoch 7:6 (7), 4:6 a 6:7 (3). Darilo sa ďalšej Slov

Tenis: Niculescuová postúpila do 2. kola turnaja WTA v Kuang-čou (6)

Kuang-čou 16. septembra (TASR) - Slovenská tenistka Jana Čepelová skončila na turnaji WTA Tour v čínskom Kuang-čou už v 1. kole. Ako siedma nasadená podľahla domácej hráčke Čang Kchaj-Lin hladko 1:6 a 4:6. Duel trval 68 minút. dvojhra - 1. kolo: Čang Li

Tenis: Puigová postúpila do 2. kola turnaja WTA v Kuang-čou (5)

Tenis: Suarezová Navarrová postúpila do osemfinále turnaja WTA v Tokiu (4)

Tenis: Rumunka Halepová treťou hráčkou s miestenkou do Singapuru

Singapur 16. septembra (TASR) - Rumunská tenistka Simona Halepová sa stala treťou hráčkou, ktorá si zabezpečila účasť na koncoročnom finálovom turnaji WTA Tour. Podujatie sa uskutoční v októbri v Singapure. Aktuálna svetová dvojka sa tak pripojila k Ame

Tenis: Wickmayerová postúpila do 2. kola turnaja WTA v Soule (6)

Soul 16. septembra (TASR) - Slovenská tenistka Anna-Karolína Schmiedlová prehrala v 1. kole turnaja WTA v juhokórejskom Soule. Danke Koviničovej z Čiernej Hory podľahla po veľkom boji za 3:01 h v troch setoch 7:6 (7), 4:6 a 6:7 (3). dvojhra - 1. kolo: Ma

Tenis: Plíšková postúpila do 2. kola turnaja WTA v Soule (5)