Tenis-US Open: Pennettová ďalšou štvrťfinalistkou ženskej dvojhry

New York 1. septembra (TASR) - Talianska tenistka Flavia Pennettová sa stala ďalšou štvrťfinalistkou ženskej dvojhry na grandslamovom turnaji US Open. Nasadená jedenástka si v osemfinále poradila s Austrálčankou Casey Dellacquovou v dvoch setoch 7:5, 6:2
01. 09. 2014
Tasr Více zde

Tenis-US Open: Federer postúpil do osemfinále dvojhry

New York 31. augusta (TASR) - Francúzsky tenista Richard Gasquet skončil na záverečnom grandslamovom turnaji roka US Open. Vo Flushing Meadows podľahol v 3. kole svojmu krajanovi Gaëlovi Monfilsovi 4:6, 2:6, 2:6. Prekvapenie nepripustil Švajčiar Roger Fe

Tenis-US Open: Jankovičová a Šafářová neprešli cez osemfinále

New York 1. septembra (TASR) - Srbská tenistka Jelena Jankovičová vypadla v osemfinále na grandslamovom turnaji US Open. Nad jej sily bola talentovaná Švajčiarka Belinda Benčičová, ktorá zvíťazila 7:6(6), 6:3. Iba 17-ročná hráčka je vôbec najmladšou štvr

Tenis-US Open: Wozniacka zdolala Šarapovovú a postúpila do štvrťfinále (2)

New York 31. augusta (TASR) - Talianska tenistka Sara Erraniová sa stala prvou štvrťfinalistkou na záverečnom grandslamovom turnaji roka 2014 US Open. Trinásta nasadená hráčka si v osemfinále dvojhry poradila s Chorvátkou Mirjanou Lučičovou-Baroniovou v
31. 08. 2014

Tenis-US Open: Simon a Čilič do osemfinále dvojhry (2)

New York 31. augusta (TASR) - Francúzsky tenista Gilles Simon postúpil na záverečnom grandslamovom turnaji roka US Open do osemfinále dvojhry. Vo Flushing Meadows zdolal v 3. kole 26. nasadený hráč turnajovú štvorku Španiela Davida Ferrera za 2 hodiny a

Tenis: Kristína Kučová vyhrala turnaj ITF v belgickom Fleuruse

Fleurus 31. augusta (TASR) - Slovenská tenistka Kristína Kučová vybojovala v nedeľu svoj siedmy singlový titul na okruhu ITF. Na turnaji v belgickom meste Fleurus zvíťazila v nedeľňajšom finále ako najvyššie nasadená hráčka nad štvorkou podujatia Ruskou

Tenis-US Open: Simon vyradil Ferrera, postúpil do osemfinále dvojhry

Tenis-US Open: Erraniová prvou štvrťfinalistkou

New York 31. augusta (TASR) - Talianska tenistka Sara Erraniová sa stala prvou štvrťfinalistkou na záverečnom grandslamovom turnaji roku 2014 US Open. Trinásta nasadená hráčka si v osemfinále dvojhry poradila s Chorvátkou Mirjanou Lučičovou-Baroniovou v

US Open: Kvitová prehrala s kvalifikantkou, Djokovič i Williamsová poľahky ďalej

New York 31. augusta (TASR) - Po prehre Češky Petry Kvitovej so srbskou kvalifikantkou Aleksandrou Kruničovou zostali v hlavnom "pavúku" ženskej dvojhry na tenisovom US Open z elitnej svetovej osmičky už iba tri hráčky. Kvitová nasadená ako čí

US Open: Serena Williamsová bez problémov ďalej, Wawrinka postúpil bez boja

New York 31. augusta (TASR) - Japonský tenista Kei Nišikori postúpil v sobotu do osemfinále na záverečnom grandslamovom turnaji roka US Open. Vo Flushing Meadows zdolal v sobotu ako desiaty najvyššie nasadený hráč "pavúka" Argentínčana Leonarda

Tenis-US Open: Osmička Murray do osemfinále (4)

30. 08. 2014

Tenis-US Open: Azarenková do osemfinále cez Rusku Vesninovú (2)

New York 30. augusta (TASR) - Česká tenistka Petra Kvitová prekvapujúco prehrala v 3. kole záverečného grandslamovom turnaja roku 2014 US Open so srbskou kvalifikantkou Aleksandrou Kruničovou po setoch dvakrát 4:6. Víťazka z Wimbledonu tak vo Flushing Me