Tenis-US Open: Hantuchová so Schiavoneovou neuspeli v 1. kole štvorhry

New York 27. augusta (TASR) - Slovenská tenistka Daniela Hantuchová s Taliankou Francescou Schiavoneovou neuspeli v 1. kole štvorhry na grandslamovom turnaji US Open. Štvrtému nasadenemu ruskému páru Jekaterina Makarovová, Jelena Vesninová podľahli v dvo
27. 08. 2014
Tasr Více zde

Tenis-US Open:Kližan otočil zápas s Darcisom za stavu 0:2 na sety a 2:4 v treťom

New York 27. augusta (TASR) - Slovenský tenista Martin Kližan sa po famóznom obrate prebojoval do 2. kola dvojhry na grandslamovom turnaji US Open. Zverenec českého trénera Martina Damma si v úvodnom kole poradil s belgickým kvalifikantom Steveom Darciso

Tenis-US Open: Lopez postúpil do 2. kola dvojhry (3)

New York 27. augusta (TASR) - Chorvátsky tenista Marin Čilič postúpil do 2. kola na grandslamovom turnaji US Open po tom, čo Marcos Baghdatis skrečoval zápas za stavu 6:3, 3:1. dvojhra - 1. kolo: Marin Čilič (14-Chorv.) - Marcos Baghdatis (Cyp.) 6:3, 3:1

Tenis-US Open: Čepelová prehrala v 2. kole dvojhry s Halepovou

New York 27. augusta (TASR) - Slovenská tenistka Jana Čepelová neuspela v 2. kole dvojhry na grandslamovom turnaji US Open. Zverenka trénera Martina Zathureckého prehrala napriek sľubnému úvodu so svetovou a nasadenou dvojkou Rumunkou Simonou Halepovou z

Tenis-US Open: Lopez postúpil do 2. kola dvojhry (2)

Tenis-US Open: Čilič do 2. kola dvojhry

Tenis-US Open: Radwanská skončila už v 2. kole, neuspela ani Stephensová (2)

New York 27. augusta (TASR) - Poľská tenistka Agnieszka Radwanská prekvapujúco ukončila svoje účinkovanie na grandslamovom turnaji US Open už v druhom kole. Nad jej sily bola v stredu Číňanka Pcheng Šuaj, ktorá za 97 minút vyhrala v dvoch setoch 6:3, 6:4

Tenis-US Open: Hantuchová neobháji štvrťfinále, vypadne z prvej päťdesiatky (2)

New York 27. augusta (TASR) - Slovenská tenistka Daniela Hantuchová neobháji vlaňajšie štvrťfinále na grandslamovom turnaji US Open a po skončení zápolení v New Yorku vypadne z elitnej svetovej päťdesiatky. V 2. kole dvojhry prehrala s nasadenou dvadsaťd

Tenis-US Open: Agnieszka Radwanská skončila už v 2. kole dvojhry

Tenis-US Open: Hantuchová neobháji štvrťfinále, v 2. kole prehrala s Cornetovou

New York 27. augusta (TASR) - Slovenská tenistka Daniela Hantuchová neobháji vlaňajšie štvrťfinále na grandslamovom turnaji US Open. V 2. kole dvojhry prehrala s nasadenou dvadsaťdvojkou Francúzkou Alize Cornetovou za 1:22 h v dvoch setoch 3:6, 3:6. Posl

US Open: Federer pred zrakom svojho detského idola Jordana do 2. kola

New York 27. augusta (TASR) - Švajčiarsky tenista Roger Federer bol v detstve veľkým fanúšikom amerického basketbalistu Michaela Jordana. V utorkovom zápase 1. kola dvojhry na grandslamovom turnaji US Open Federer zdolal naturalizovaného Austrálčana Mari

US Open: Cibulková po prehre s 15-ročnou Bellisovou: "Prekvapila ma"

New York 27. augusta (TASR) - O najväčšie prekvapenie utorkového programu 1. kola dvojhier na grandslamovom turnaji US Open sa postarala domáca tínedžerka Catherine Bellisová. Iba 15-ročná tenistka zdolala slovenskú jednotku Dominiku Cibulkovú v troch se