Tenis: Barthelová do 2. kola na turnaji WTA v Birminghame (4)

Birmingham 9. júna (TASR) - dvojhra - 1. kolo: Yanina Wickmayerová (Belg.) - Bojana Jovanovská (10-Srb.) 6:4, 6:4, Varvara Lepchenková (USA) - Alison Van Uytvancková (Belg.)
09. 06. 2014

Tenis: V prvom kole challengeru Košice Open stop pre Šprocha i Fabiana(2)

Košice 9. júna (TASR) - Úvodnými zápasmi hlavnej súťaže sa v pondelok začal 12. ročník tenisového challengeru Košice Open. Slovenskí držitelia voľných kariet Patrik Fabian a Dominik Šproch skončili už v prvom kole. Šproch podľahol úspešnému kvalifikanto

Tenis: Vandewegheová do 2. kola na turnaji WTA v Birminghame (3)

Tenis: Mathieu do 2. kola na turnaji ATP v Londýne

Londýn 9. júna (TASR) - dvojhra - 1. kolo: James Ward (V.Brit.) - Blaž Rola (Slov.) 7:5, 6:4, Paul-Henri Mathieu (Fr.)

Tenis: V prvom kole challengeru Košice Open stop pre Šprocha i Fabiana

Tenis: Gojowczyk do 2. kola na turnaji ATP v Halle (2)

Halle 9. júna (TASR) - dvojhra - 1. kolo: Philipp Kohlschreiber (Nem.) - Andreas Seppi (Tal.) 6:3, 6:4, Peter Gojowczyk (Nem.)

Tenis: Razzanová do 2. kola na turnaji WTA v Birminghame (2)

Tenis: Kohlschreiber do 2. kola na turnaji ATP v Halle

Halle 9. júna (TASR) - dvojhra - 1. kolo: Philipp Kohlschreiber (Nem.) - Andreas Seppi (Tal.) 6:3, 6:4 jpNemecko-Tenis-ATP-Halle-1.kolo-výsledok-#

Tenis: Wickmayerová do 2. kola na turnaji WTA v Birminghame

Tenis-Roland: Reakcie svetových médií na deviaty triumf Rafaela Nadala

Paríž 9. júna (TASR) - Reakcie svetových médií na deviaty triumf španielskeho tenistu Rafaela Nadala na grandslamovom turnaji Roland Garros v Paríži: Marca (Šp.) : "Rafova deviatka. Nadal ako prvý hráč v histórii vyhral deviatykrát Roland Garros.

Tenis: Nadal na čele rebríčka ATP, Gulbis prvýkrát v Top Ten, maximum Gombosa

New York 9. júna (TASR) - Španielsky tenista Rafael Nadal si vďaka zisku deviateho titulu na grandslamovom turnaji Roland Garros v Paríži udržal post svetovej jednotky. Pred neúspešným finalistom Srbom Novakom Djokovičom má v rebríčku ATP Entry 170-bodov

Tenis: Halepová novou svetovou trojkou, Cibulková sa udržala v elitnej desiatke

New York 9. júna (TASR) - Rumunská tenistka Simona Halepová sa vďaka postupu do finále grandslamového turnaja Roland Garros stala novou svetovou trojkou. Napriek neúspešnej obhajobe titulu si pozíciu jednotky udržala Američanka Serena Williamsová, druhá