Tenis: Navrátilec Rafter bude hrať na Australian Open štvorhru

Hamburg 12. januára (TASR) - Navrátilec Patrick Rafter má pomôcť domácej Austrálii získať titul vo štvorhre na grandslamovom tenisovom turnaji Australian Open. Bývalý líder mužského rebríčka ukončil kariéru v roku 2001 pre problémy s chrbtom. Na turnaji
12. 01. 2014

Tenis: Kužmová neuspela vo finále dvojhry na Slovak Junior Indoor (2)

Senec 12. januára (TASR) - Talentovaná slovenská tenistka Viktória Kužmová neuspela vo finále dvojhry junioriek na 21. ročníku turnaja Slovak Junior Indoor v Senci. Pätnásťročná Slovenka prehrala s treťou nasadenou Ruskou Annou Kalinskou v dvoch setoch 6

Tenis: Kužmová neuspela vo finále dvojhry na Slovak Junior Indoor

Tenis-Australian: Djokovič môže napodobniť Emersona, S.Williamsová chce 6. titul

Melbourne 12. januára (TASR) - Srbský tenista Novak Djokovič vstúpi v pondelok do bojov na Australian Open v Melbourne s cieľom získať štvrtý titul za sebou a napodobniť Roya Emersona. Legendárny Austrálčan vyhral u protinožcov dokonca päťkrát v rade. Úv

Tenis: Kužmová postúpila do finále dvojhry na Slovak Junior Indoor

Senec 11. januára (TASR) - Talentovaná slovenská tenistka Viktória Kužmová sa prebojovala do finále dvojhry na 21. ročníku turnaja Slovak Junior Indoor v Senci. V semifinále vyradila Maďarku Dalmu Gálfiovú v dvoch setoch 7:5 a 6:4. V dueli o titul nastúp
11. 01. 2014

Tenis-Australian: Čepelová napokon proti Jovanovskej,Hantuchová s Watsonovou (2)

Melbourne 11. januára (TASR) - Slovenská tenistka Daniela Hantuchová nastúpi v 1. kole dvojhry na grandslamovom turnaji Australian Open v Melbourne v pondelok o 1.O0 SEČ proti britskej kvalifikantke Heather Watsonovej. Pôjde o prvý vzájomný súboj oboch h

Tenis: Argentínčan Del Potro víťazom turnaja ATP v Sydney

Sydney 11. januára (TASR) - Argentínsky tenista Juan Martin del Potro sa stal víťazom turnaja ATP v Sydney, keď vo finále zdolal obhajcu trofeje Bernarda Tomica z Austrálie 6:3 a 6:1. Del Potro získal osemnásty titul v kariére aj vďaka tomu, že vo finálo

Tenis-Australian: Kližan chce využiť šancu: "Isnera musím dostať do výmen"-SÚHRN

Melbourne 11. januára (TASR) - Slovenský tenista Martin Kližan si napokon predsa zahrá v hlavnej súťaži na úvodnom grandslame sezóny Australian Open v Melbourne. Vo finále kvalifikácie síce prehral s Rakúšanom Dominicom Thiemom za 75 minút v dvoch setoch

Tenis-Australian: Hantuchová v 1. kole proti britskej kvalifikantke Watsonovej

Tenis-Australian: Kližan do hlavnej súťaže ako lucky loser, Martin neuspel-SÚHRN

Tenis-Australian: Kližan napokon do hlavnej súťaže ako lucky loser,čaká ho Isner

Tenis-Australian: Lacko proti Djokovičovi v pondelok o 9.00 SEČ na centri

Melbourne 11. januára (TASR) - Zápas 1. kola dvojhry na grandslamovom turnaji Australian Open medzi slovenským tenistom Lukášom Lackom a trojnásobným obhajcom titulu Srbom Novakom Djokovičom sa uskutoční v pondelok o 9.00 SEČ v aréne Roda Lavera. Melbour