Tenis: Rybáriková vypadla v 1. kole turnaja WTA v Hobarte (3)

Hobart 6. januára (TASR) - Slovenská tenistka Magdaléna Rybáriková sa s účinkovaním na turnaji WTA v tasmánskom Hobarte rozlúčila už v 1. kole. Proti Rumunke Monice Niculescuovej uhrala len dva gemy a prehrala hladko 2:6, 0:6. Zápas trval 59 minút. dvoj
06. 01. 2014

Tenis: Cibulková skončila v Sydney už v 1. kole, stop aj pre Jankovičovú - SÚHRN

Sydney 6. januára (TASR) - Slovenská tenistka Dominika Cibulková neobháji vlaňajšie finále na turnaji WTA v Sydney. V úvodnom kole prehrala prvýkrát v kariére s Nemkou Angelique Kerberovou za 2:04 h v dvoch setoch 6:7 (5) a 5:7. Nasadená päťka odplatila

Tenis: Kerberová po prvom víťazstve nad Cibulkovou: "Bola to drina" - SÚHRN

Tenis: Zeballos do 2. kola turnaja v Aucklande

Auckland 6. januára (TASR) - Argentínsky tenista Horacio Zeballos zdolal v 1. kole dvojhry na turnaji ATP v novozélandskom Aucklande Taliana Filippa Volandriho v dvoch setoch 6:0 a 7:6 (1). dvojhra - 1. kolo: Horacio Zeballos (Arg.) - Filippo Volandri (T

Tenis: Kerberová po prvom víťazstve nad Cibulkovou: "Bola to drina" (4)

Tenis: Stosurová do 2. kola turnaja WTA v Hobarte (2)

Hobart 6. januára (TASR) - dvojhra - 1. kolo: Alison Riskeová (USA) - Anastasia Pavľučenkovová (4-Rus.) 6:3, 6:2, Estrella Cabezaová Candelová (Šp.) - Karin Knappová (Tal.)

Tenis: Istomin a Benneteau hladko do 2. kola dvojhry v Sydney (2)

Sydney 6. januára (TASR) - dvojhra - 1. kolo: Denis Istomin (Uzb.) - Pablo Andujar (Šp.) 6:1, 6:2, Julien Benneteau (6-Fr.)

Tenis: Istomin hladko cez Andujara do 2. kola dvojhry v Sydney

Sydney 6. januára (TASR) - Uzbecký tenista Denis Istomin sa prebojoval do 2. kola dvojhry na turnaji ATP v Sydney, keď zdolal Španiela Pabla Andujara hladko v dvoch setoch 6:1, 6:2. dvojhra - 1. kolo: Denis Istomin (Uzb.) - Pablo Andujar (Šp.) 6:1, 6:2 l

Tenis: Kerberová po prvom víťazstve nad Cibulkovou: "Bola to drina" (2)

Tenis: Riskeová do 2. kola turnaja WTA v Hobarte

Hobart 6. januára (TASR) - Americká tenistka Alison Riskeová zdolala v 1. kole dvojhry na turnaji WTA v tasmánskom Hobarte štvrtú nasadenú Rusku Anastasiu Pavľučenkovovú hladko v dvoch setoch 6:3, 6:2. dvojhra - 1. kolo: Alison Riskeová (USA) - Anastasia

Tenis: Cibulková neobháji finále v Sydney, v 1. kole prehrala s Kerberovou (2)

Tenis: Nadal si upevnil post lídra rebríčka ATP, Lacko klesol na 90. miesto

New York 6. januára (TASR) - Španielsky tenista Rafael Nadal si vďaka zisku titulu na turnaji v katarskej Dauhe upevnil post lídra svetového rebríčka ATP Entry. Druhý je štvornásobný šampión Australian Open Srb Novak Djokovič a tretí Nadalov krajan David