Tenis: Kudrjavcev do 2. kola turnaja ATP v Chennai (3)

Chennai 31. decembra (TASR) - Francúzsky tenista Edouard Roger-Vasselin nasadený ako číslo sedem vyhral v utorok v 1. kole turnaja ATP v indickom Chennai nad Španielom Albertom Ramosom 6:1 a 6:3. dvojhra - 1. kolo: Yuki Bhambri (India) - Pablo Carreno (Š
31. 12. 2013
Tasr Více zde

Tenis: Bedene do 2. kola turnaja ATP v Chennai (2)

Tenis: Brands do 2. kola na turnaji ATP v Dauhe (3)

Dauha 31. decembra (TASR) - Britský tenista Andy Murray postúpil v utorok bez problémov do 2. kola dvojhry turnaja ATP v katarskej Dauhe, keď si miestenku v ňom vybojoval po víťazstve nad domácim reprezentantom Mousoum Shananom Zayedom 6:0 a 6:0. dvojhra

Tenis: Roger-Vasselin do 2. kola turnaja ATP v Chennai

Tenis: Brown do 2. kola na turnaji ATP v Dauhe (2)

Tenis: Groth postúpil do 2. kola turnaja ATP v Brisbane (4)

Brisbane 31. decembra (TASR) - dvojhra - 1. kolo: Lleyton Hewitt (Austr.) - Thanasi Kokkinakis (Aust.) 6:3, 7:5, Marius Copil (Rum.)

Tenis: Murray do 2. kola na turnaji ATP v Dauhe

Tenis: Hewitt postúpil do 2. kola turnaja ATP v Brisbane (2)

Brisbane 31. decembra (TASR) - dvojhra - 1. kolo: Lleyton Hewitt (Austr.) - Thanasi Kokkinakis (Austr.) 6:3, 7:5, Marius Copil (Rum.)

Tenis: S.Williamsová pred duelom s Cibulkovou:"Dominika je bojovníčka"- SÚHRN

Brisbane 31. decembra (TASR) - Slovenská tenistka Dominika Cibulková sa prebojovala už do štvrťfinále dvojhry na turnaji WTA v austrálskom Brisbane. V 2. kole si ako nasadená deviatka poradila s japonskou veteránkou Kimiko Dateovou Krummovou po trojsetov

Tenis: Copil do 2. kola turnaja ATP v Brisbane (2)

Brisbane 31. decembra (TASR) - dvojhra - 1. kolo: Marius Copil (Rum.) - Juiči Sugita (Jap.) 7:6 (5), 6:7 (2), 7:6 (7), Jeremy Chardy (8-Fr.)

Tenis: Šuaj Pcheng do štvrťfinále dvojhry na turnaji WTA v Šen-čene (3)

Šen-čen 31. decembra (TASR) - Slovenská tenistka Anna Karolína Schmiedlová neuspela v 1. kole dvojhry na turnaji WTA v čínskom Šen-čene. V súboji dvoch nenasadených hráčok podľahla Rumunke Monice Niculescuovej v troch setoch 6:4, 2:6 a 3:6. dvojhra - 2.

Tenis: S.Williamsová pred duelom s Cibulkovou:"Dominika je veľká bojovníčka" (2)