Tenis: Medvedev získal štvrtý titul v tomto roku a prvý v Miami (2)

Miami 2. apríla (TASR) - Ruský tenista Daniil Medvedev sa stal víťazom turnaja ATP Masters 1000 v Miami. V nedeľňajšom finále dvojhry si v pozícii nasadenej štvorky poradil s desiatkou podujatia Talianom Jannikom Sinnerom 7:5, 6:3 a získal štvrtý titul

02. 04. 2023

Tenis: Medvedev získal štvrtý titul v tomto roku a prvý v Miami

BRIEF: Tenis: Medvedev zdolal Sinnera vo finále turnaja ATP Masters 1000 v Miami

Tenis: Kvitová po triumfe na turnaji v Miami: "Veľa to pre mňa znamená" - SÚHRN

Miami 1. apríla (TASR) - Česká tenistka Petra Kvitová sa stala víťazkou turnaja WTA v Miami. Nasadená pätnástka zdolala v sobotnom finále dvojhry turnajovú desiatku Kazašku Jelenu Rybakinovú v dvoch setoch 7:6 (14), 6:2 a získala jubilejný 30. titul na

Tenis: Kvitová zdolala vo finále turnaja v Miami Rybakinovú a získala 30. titul

01. 04. 2023

BRIEF: Tenis: Kvitová víťazkou turnaja WTA v Miami, vo finále zdolala Rybakinovú

Miami 1. apríla (TASR) - Česká tenistka Petra Kvitová sa stala víťazkou turnaja WTA v Miami. Nasadená pätnástka zdolala v sobotnom finále dvojhry turnajovú desiatku Kazašku Jelenu Rybakinovú 7:6 (14), 6:2 a získala jubilejný 30. titul na hlavnom profes

Tenis: Kovalík neuspel v 1. kole kvalifikácie na turnaji ATP v Estorile

Estoril 1. apríla (TASR) - Slovenský tenista Jozef Kovalík neuspel v kvalifikácii do hlavnej súťaže na turnaji ATP v portugalskom Estorile. V pozícii nasadenej štvorky prehral v 1. kole s domácim Pedrom Sousom 6:4, 5:7 a 3:6.

Tenis: Kitová zdolala v Miami Cirsteovú a zabojuje o 30. titul na okruhu WTA

Miami 1. apríla (TASR) - Česká tenistka Petra Kvitová postúpila do finále dvojhry na turnaji WTA v Miami, v ktorom sa stretne s Jelenou Rybakinovou z Kazachstanu. Kvitová si v druhom semifinále poradila s Rumunkou Soranou Cirsteovou 7:5, 6:4.

Tenis: Vo finále turnaja ATP v Miami nastúpi Medvedev proti Sinnerovi

Miami 1. apríla (TASR) - O titul v mužskej dvojhre na turnaji ATP Masters 1000 v Miami zabojujú ruský tenista Daniil Medvedev a Talian Jannik Sinner. Štvrtý nasadený Medvedev vyradil v semifinále svojho krajana Karena Chačanova 7:6 (5), 3:6, 6:3. Sinne

Tenis: Medvedev postúpil do finále turnaja ATP Masters 1000 v Miami

Miami 31. marca (TASR) - Ruský tenista Daniil Medvedev postúpil do finále dvojhry na turnaji ATP Masters 1000 v Miami. Štvrtý hráč "pavúka" zvíťazil v piatkovom semifinále nad štrnástym nasadeným krajanom Karenom Chačanovom v troch setoch 7:6 (5), 3:6

31. 03. 2023

Tenis: Rybakinová postúpila do finále turnaja WTA v Miami

Miami 31. marca (TASR) - Prvou finalistkou dvojhry na turnaji WTA v Miami sa stala desiata nasadená kazašská tenistka Jelena Rybakinová po triumfe 7:6 (3), 6:4 nad domácou Jessicou Pegulovou. Češka Petra Kvitová postúpila do semifinále po trojsetovom b

Tenis: Alcaraz zdolal Fritza vo štvrťfinále turnaja ATP Masters 1000 v Miami

Miami 31. marca (TASR) - Španielsky tenista Carlos Alcaraz postúpil do semifinále dvojhry na turnaji ATP Masters 1000 v Miami. Najvyššie nasadený hráč "pavúka" zdolal vo štvrťfinále domáceho Taylora Fritza v dvoch setoch 6:4, 6:2. V boji o postup do fi