Tenis: Raonič víťazom turnaja v Bangkoku, vo finále zdolal Berdycha

Bangkok 29. septembra (TASR) - Kanaďan Miloš Raonič sa stal víťazom tenisového turnaja ATP v thajskom Bangkoku. Vo finále si ako tretí nasadený poradil s jednotkou Tomášom Berdychom z Česka 7:6, 6:3. dvojhra - finále: Miloš Raonič (3-Kan.) - Tomáš Berdych
29. 09. 2013

Tenis: Cibulková a Hantuchová skončili na turnaji v Pekingu už v 1. kole (5)

Peking 29. septembra (TASR) - Už v prvom kole skončila svoje účinkovanie na turnaji v Pekingu slovenská tenistka Dominika Cibulková. Nad jej sily bola Američanka Madison Keysová, ktorej podľahla v dvoch setoch 4:6, 3:6. Nedarilo sa ani Daniele Hantuchovej

Tenis: Cibulková skončila na turnaji v Pekingu už v 1. kole (4)

Peking 29. septembra (TASR) - Už v prvom kole skončila svoje účinkovanie na turnaji v Pekingu slovenská tenistka Dominika Cibulková. Nad jej sily bola Američanka Madison Keysová, ktorej podľahla v dvoch setoch 4:6, 3:6. dvojhra - 1 kolo: Kaia Kanepiová (E

Tenis: A. Radwaňská postúpila na turnaji v Pekingu do 2. kola (3)

Peking 29. septembra (TASR) - dvojhra - 1 kolo: Kaia Kanepiová (Est.) - Julia Görgesová (Nem.) 7:5, 6:4, Lucie Šafářová (ČR) - Samantha Stosurová (15-Austr.)

Tenis: Erraniová postúpila do 2. kola na turnaji WTA v Pekingu (6)

Peking 28. septembra (TASR) - Carla Suarezová-Navarrová a Sloane Stephensová postúpili na turnaji WTA v Pekingu do 2. kola. Na podujatí s dotáciou 5,19 milióna dolárov, ktoré sa hrá na tvrdom povrchu, zdolala Španielka Suarezová-Navarrová Kristin Mladeno
28. 09. 2013

Tenis: Erraniová postúpila do 2. kola na turnaji WTA v Pekingu (5)

Tenis: Schmiedlovej premožiteľka Bouchardová v Pekingu proti Rybárikovej (2)

Peking 28. septembra (TASR) - Slovenská tenistka Anna Karolína Schmiedlová neuspela vo finálovom druhom kole kvalifikácie na turnaji WTA v Pekingu. Zverenka trénera Milana Martinca prehrala v dueli o postup do hlavnej súťaže s najvyššie nasadenou Kanaďan

Tenis: Do 2. kola na turnaji WTA v Číne aj Niculescuová (4)

Tenis: Raonič postúpil cez Gasqueta, vo finále v Bangkoku ho čaká Berdych (2)

Bangkok 28. septembra (TASR) - Český tenista Tomáš Berdych si po tretí raz v tejto sezóne zahrá vo finále turnaja ATP. Na podujatí v Bangkoku sa do neho prebojoval po semifinálovom súboji s Francúzom Gillesom Simonom, ktorý vyhral za dve hodiny a 55 minú

Tenis: Do 2. kola na turnaji WTA v Číne aj Lepchenková (3)

Tenis: Benneteau a Sousa vo finále turnaja ATP v Kuala Lumpur

Kuala Lumpur 28. septembra (TASR) - Vo finále tenisového turnaja ATP v Kuala Lumpur sa stretnú Francúz Benneteau a Portugalčan Joao Sousa. Piaty nasadený Benneteau zdolal v semifinále turnajovú dvojku Stanislasa Wawrinku po stoch 6:4, 6:3. Dvadsaťštyriro

Tenis: Berdych vyradil Simona a postúpil do finále turnaja ATP v Bangkoku