Tenis: Lu Yen-Hsun postúpil na turnaji v Bangkoku do 2. kola

Bangkok 25. septembra (TASR) - Do 2. kola postúpil na tenisovom turnaji ATP v Bangkoku Lu Yen-Hsun z Taiwanu po tom, čo v prvom vyhral nad Rusom Jevgenijom Donským 6:3, 6:2. dvojhra - 1. kolo Lu Yen-Hsun (Taiwan) - Jevgenij Donskoj (Rus.) 6:3, 6:2 goThaj
25. 09. 2013

Tenis: Stop Rybárikovej v 3. kole na turnaji v Tokiu, vypadla aj Jankovičová

Tokio 25. septembra (TASR) - Slovenská tenistka Magdaléna Rybáriková si na turnaji WTA v Tokiu štvrťfinále nezahrá. V súboji 3. kola bola nad jej sily nasadená štvorka Dánka Caroline Wozniacka, ktorá Rybárikovú zdolala hladko dvakrát 6:1. O prekvapenie s

Tenis: Do 2. kola turnaja ATP v Bangkoku po skreči Karloviča aj Tomic (4)

Bangkok 24. septembra (TASR) - dvojhra - 1. kolo Lukáš LACKO (SR) - Alejandro Falla (Kol.) 6:3, 6:2, Go Soeda (Jap.) - Santiago Giraldo (Kol.)
24. 09. 2013

Tenis: Čilič zakrýval dopingovú kauzu počas Wimbledonu zranením kolena

Záhreb 24. septembra (TASR) - Medzinárodná tenisová federácia (ITF) informovala, že chorvátsky tenista Marin Čilič sa snažil údajným zranením kolena skryť fakt pozitívneho testu na doping. Bývalý deviaty hráč svetového rebríčka ATP mal pozitívny test na

Tenis: Carreno do 2. kola turnaja ATP v Kuala Lumpur (6)

Kuala Lumpur 24. septembra (TASR) - dvojhra - 1. kolo: Pablo Cuevas (Urug.) - Nikolaj Davydenko (8-Rus.) 6:3, 6:4, Pablo Andujar (Šp.)

Tenis: V. Williamsová vyradila v Tokiu jednotku Azarenkovú

Tokio 24. septembra (TASR) - Slovenská tenistka Dominika Cibulková si na turnaji WTA v Tokiu zahrá v 3. kole. V 2. zvíťazila v dvoch setoch nad Austrálčankou Casey Deallacquovou 7:5, 6:3. Do osemfinále sa kvalifikovala aj ďalšia Slovenka na podujatí Magd

Tenis: Viola do 2. kola turnaja ATP v Kuala Lumpur (5)

Tenis: Halepová do 3. kola turnaja ATP v Tokiu (7)

Tenis: Do 2. kola turnaja ATP v Bangkoku po skreči Karloviča aj Tomicom (3)

Tenis: Pospisil do 2. kola turnaja ATP v Kuala Lumpur (4)

Tenis: Druhá nasadená Poľka Radwanská do 3. kola turnaja ATP v Tokiu (6)

Tenis: Zverev do 2. kola turnaja ATP v Kuala Lumpur (3)