Tenis-US Open: Pavľučenková postúpila do 3. kola (2)

New York 28. augusta (TASR) - ženy - dvojhra - 1. kolo: Victoria Azarenková (2-Bielorus.) - Dinah Pfizenmaierová (Nem.) 6:0, 6:0, Victoria Duvalová (USA) - Samantha Stosurová (11-Austr.)
28. 08. 2013

Tenis-US Open: Polášek s Čermákom neuspeli v 1. kole štvorhry

New York 28. augusta (TASR) - Slovenský tenista Filip Polášek s Čechom Františkom Čermákom neuspeli v 1. kole štvorhry na grandslamovom turnaji US Open. Ako nasadené pätnástky prehrali so španielskym párom Albert Montaňes, Tommy Robredo hladko v dvoch se

Tenis-US Open: Duvalová senzačne vyradila Stosurovú, v 2. kole vyzve Hantuchovú

New York 28. augusta (TASR) - Sedemnásťročná americká tínedžerka Victoria Duvalová sa postarala o doposiaľ najväčšiu senzáciu na tohtoročnom tenisovom US Open. V 1. kole dvojhry na záverečnom grandslame sezóny po heroickom výkone vyradila šampiónku z rok

Tenis-US Open: Djokovič, Berdych a Federer postúpili na US Open do 2.kola

New York 28. augusta (TASR) - Svetová aj turnajová jednotka Srb Novak Djokovič postúpil na tenisovom turnaji US Open, záverečnom grandslame 2013, do 2. kola. V prvom kole si bez problémov poradil s Ricardasom Berankisom z Litvy po výhre 6:1, 6:2, 6:2. V

Tenis-US Open: Azarenková a Erraniová bez straty gemu do 2. kola na US Open

New York 28. augusta (TASR) - Bieloruska Victoria Azarenková vstúpila úspešne do posledného tohtoročného tenisového grandslamového tenisového turnaja US Open v New Yorku. Turnajová aj svetová dvojka si v prvom kole bez najmenších problémov poradila s Nem

Tenis-US Open: Cibulková po prehre: "Nepodržal ma return ani servis"- SÚHRN

New York 28, augusta (TASR) - Slovenská tenistka Dominika Cibulková neuspela v 1. kole dvojhry na grandslamovom turnaji US Open. Zverenka trénera Mateja Liptáka prehrala ako nasadená sedemnástka s talentovanou Ukrajinkou Elinou Svitolinovou za 65 minút v

Tenis-US Open: Kližan po prehre s Youngom: "Vyústenie nevydarenej sezóny"-SÚHRN

New York 28. augusta (TASR) - Slovenský tenista Martin Kližan neobháji vlaňajšie osemfinále na záverečnom grandslamovom turnaji roka US Open. V 1. kole dvojhry prehral po nevýraznom nekoncentrovanom výkone plnom nevynútených chýb s domácim americkým kval

Tenis-US Open: Hantuchová proti Duvalovej, ktorá vyradila Stosurovú - SÚHRN

New York 28. augusta (TASR) - Slovenská tenistka Daniela Hantuchová sa prebojovala do 2. kola dvojhry na grandslamovom turnaji US Open. Zverenka španielskeho trénera Eduarda Nicolasa si v úvodnom kole poradila s Američankou Mariou Sanchezovou za 106 minú

Tenis-US Open:Cibulková po prehre v 1. kole:"Nepodržal ma return ani servis" (2)

Tenis-US Open: Kližan po prehre s Youngom: "Vyústenie nevydarenej sezóny" (2)

Tenis-US Open: Hantuchová v 2.kole proti Duvalovej, ktorá vyradila Stosurovú (2)

Tenis-US Open: Kližan neobháji vlaňajšie osemfinále, v 1. kole prehral s Youngom