Tenis: Baker s Kohlschreiberom do 2. kola na turnaji ATP v Cincinnati

Cincinnati 12. augusta (TASR) - Americký tenista Brian Baker postúpil v pondelok do 2. kola na turnaji ATP v Cincinnati po víťazstve nad Denisom Istominom z Uzbekistanu vo dvoch setoch 7:5, 6:3. dvojhra - 1. kolo: Brian Baker (USA) - Denis Istomin (Uzb.)
12. 08. 2013

Tenis: Harrison a Benneteau postúpili na turnaji v Cincinnati do 2. kola

Cincinnati 12. augusta (TASR) - Na tenisovom turnaji ATP v Cincinnati zvíťazil v 1. kole domáci Ryan Harrison nad Ukrajincom Alexandrom Dolgopolovom 7:6, 6:4 a Francúz Julien Benneteau vyradil Cyperčana Marcosa Baghdatisa v dvoch setoch 6:3, 6:2. dvojhra

Tenis: Djokovič na čele rebríčka, Kližan 45., Raonič prvým Kanaďanom v Top ten

Londýn 12. augusta (TASR) - Srbský tenista Novak Djokovič je aj naďalej na čele mužského svetového rebríčka ATP Entry pred Britom Andym Murraym. Vďaka triumfu na turnaji Masters 1000 v Montreale sa na tretie miesto prepracoval Španiel Rafael Nadal, ktorý

Tenis: Rybáriková poskočila v rebríčku WTA na 33. miesto, Cibulková 19.

New York 12. augusta (TASR) - Slovenská tenistka Magdaléna Rybáriková vďaka postupu do štvrťfinále turnaja v Toronte poskočila vo svetovom rebríčku WTA zo 42. na 33. miesto, čo je jej nové kariérne maximum. V prípade úspešného tohtotýždňového vystúpenia

Tenis: Čepelová v 1. kole hlavnej súťaže v Cincinnati proti Venus Williamsovej

Cincinnati 12. augusta (TASR) - Slovenská kvalifikantka Jana Čepelová sa v 1. kole dvojhry na tenisovom turnaji WTA v Cincinnati stretne s bývalou svetovou jednotkou Američankou Venus Williamsovou. Zápas je na programe v noci na utorok o 1.00 SEČ. Po sko

Tenis: Nadal získal v Montreale rekordný 25. titul z turnajov Masters - SÚHRN

Montreal 12. augusta (TASR) - Španielsky tenista Rafael Nadal získal v nedeľu v Montreale rekordný 25. titul z turnajov Masters. Vo finále dvojhry na podujatí Rogers Cup zvíťazil ako nasadená štvorka po kvalitnom výkone nad jedenástkou "pavúka"

Tenis: Nadal získal v Montreale rekordný 25. titul z turnajov Masters

11. 08. 2013

Tenis: Čepelová postúpila v Cincinnati do hlavnej súťaže

Cincinnati 11. augusta (TASR) - Slovenská tenistka Jana Čepelová sa prebojovala do hlavnej súťaže na turnaji WTA v Cincinnati. Vo finále kvalifikácie si poradila s domácou Američankou Alison Riskeovou v troch setoch 7:6 (5), 3:6 a 6:2. V prvom kole môže

Tenis: S. Williamsová suverénnou víťazkou turnaja WTA v Toronte

Toronto 11. augusta (TASR) - Rumunská tenistka Sorana Cirsteová prehrala vo finále dvojhry na hardovom turnaji WTA v kanadskom Toronte, keď v nedeľu nestačila na Američanku Serenu Williamsovú 2:6 a 0:6. Triumf americkej turnajovej, aj svetovej jednotky,

Tenis: Nadal a Raonič do finále v Montreale, Kanaďan prvýkrát v Top ten - SÚHRN

Montreal 11. augusta (TASR) - Španielsky tenista Rafael Nadal a domáci Kanaďan Miloš Raonič sa stretnú v nedeľňajšom finále dvojhry na turnaji ATP Masters 1000 v Montreale. Nadal v semifinálovom stretnutí zdolal svetovú jednotku a obhajcu titulu Srba Nov

Tenis: Cirsteová a S. Williamsová finalistkami turnaja WTA v Toronte

Toronto 10. augusta (TASR) - Rumunská tenistka Sorana Cirsteová sa stala prvou finalistkou dvojhry na hardovom turnaji WTA v kanadskom Toronte. V úvodnom semifinále prekvapujúco vyradila nasadenú štvorku a štvrťfinálovú premožiteľku Slovenky Dominiky Cib

Tenis: Nadal a Raonič do finále turnaja ATP v Montreale

Montreal 11. augusta (TASR) - Španiel Rafael Nadal a Kanaďan Miloš Raonič sa stretnú v nedeľňajšom finále turnaja ATP v Montreale. Nadal v semifinálovom stretnutí zdolal svetovú jednotku Novaka Djokoviča po trojsetovej bitke 6:4, 3:6, 7:6(2). "Bol