Tenis: Najväčšie míľniky v kariére Slovenky Magdalény Rybárikovej

Washington 5. augusta (TASR) - Najväčšie míľniky v kariére slovenskej tenistky Magdalény Rybárikovej. 5. septembra 2005 vyhrala turnaj ITF v talianskom Mestre 17. marca 2008 vyhrala turnaj ITF v ruskom Petrohrade-Vsevoložsku 31. marca 2008 vyhrala turna
05. 08. 2013

Tenis: Rybáriková po úspešnej obhajobe titulu ďakovala trénerovi Huberovi (2)

Washington 5. augusta (TASR) - Slovenská tenistka Magdaléna Rybáriková obhájila titul na hardovom turnaji WTA vo Washingtone a získala štvrtú singlovú trofej na hlavnom profesionálnom okruhu. Zverenka trénera Petra Hubera si vo finále dvojhry v noci na p

Tenis: Rybáriková obhájila titul vo Washingtone a získala štvrtú singlovú trofej

Tenis: Rybáriková obhájila titul na turnaji WTA vo Washingtone

Washington 5. augusta (TASR) - Slovenská tenistka Magdaléna Rybáriková obhájila titul na hardovom turnaji WTA vo Washingtone a získala štvrtú singlovú trofej na hlavnom profesionálnom okruhu. laFLEŠ-USA-SR-Tenis-Washington-finále-Rybáriková-triumf

Tenis: Čepelová postúpila v Toronte do hlavnej súťaže

Toronto 4. augusta (TASR) - Slovenská tenistka Jana Čepelová sa prebojovala do hlavnej súťaže na turnaji WTA v kanadskom Toronte. Vo finále kvalifikácie si ako nasadená trinástka poradila s Gruzínkou Oxanou Kalašnikovovou po trojsetovej bitke 3:6, 6:0 a
04. 08. 2013

Tenis: Rybáriková vo Washingtone opäť vo finále, čaká ju Petkovičová- SÚHRN

Washington 4. augusta (TASR) - Slovenská tenistka Magdaléna Rybáriková postúpila do piateho singlového finále na okruhu WTA. V semifinále dvojhry na hardovom turnaji vo Washingtone ako obhajkyňa titulu deklasovala nasadenú trojku Rusku Jekaterinu Makarov

Tenis: Husárová po postupe do deblového finále v Carlsbade:"Boli sme lepšie" (2)

Carlsbad 4. augusta (TASR) - Slovenská tenistka Janette Husárová s Taiwančankou Čchan Chao-čching sa prebojovali do finále štvorhry na turnaji WTA v kalifornskom Carlsbade. V semifinále si poradili so štvrtou nasadenou srbsko-slovinskou dvojicou Jelena J

Tenis: Husárová s Čchan postúpili do finále štvorhry na turnaji WTA v Carlsbade

Tenis: Azarenková a Stosurová vo finále turnaja WTA v Carlsbade

Carlsbad 4. augusta (TASR) - Bieloruska Victoria Azarenková a Austrálčanka Samantha Stosurová sa stretnú vo finále tenisového turnaja WTA v Carlsbade. Nasadená jednotka Azarenková si v semifinále v troch setoch poradila so Srbkou Anou Ivanovičovou po výs

Tenis: Vo finále turnaja ATP vo Washingtone Isner a Del Potro

Washington 4. augusta (TASR) - Najvyššie nasadený Argentínčan Juan Martin Del Potro a osmička John Isner sa stretnú vo finále tenisového turnaja ATP vo Washingtone. Del Potro vyhral v semifinále nad Nemcom Tommy Haasom 7:6, 6:3, Isner zdolal Rusa Dmitrija

Tenis: Rybáriková vo Washingtone opäť vo finále: "V 2.sete som hrala skvele" (2)