Tenis: Najväčšie míľniky v kariére Slovenky Magdalény Rybárikovej

Washington 4. augusta (TASR) - Najväčšie míľniky v kariére slovenskej tenistky Magdalény Rybárikovej. 5. septembra 2005 vyhrala turnaj ITF v talianskom Mestre 17. marca 2008 vyhrala turnaj ITF v ruskom Petrohrade-Vsevoložsku 31. marca 2008 vyhrala turna
04. 08. 2013
Tasr Více zde

Tenis: Rybáriková postúpila do finále dvojhry na turnaji WTA vo Washingtone

Washington 4. augusta (TASR) - Slovenská tenistka Magdaléna Rybáriková postúpila do piateho singlového finále na okruhu WTA. V semifinále dvojhry na hardovom turnaji vo Washingtone ako obhajkyňa titulu deklasovala nasadenú trojku Rusku Jekaterinu Makarov

Tenis: Čepelová do finále kvalifikácie na turnaji WTA v Toronte

Toronto 3. augusta (TASR) - Slovenská tenistka Jana Čepelová si v sobotu zabezpečila účasť v druhom kole kvalifikácie na turnaji WTA v Toronte. V 1. kole zvíťazila nad Kanaďankou Heidi El Tabakhovou v troch setoch 6:2, 2:6, 6:2. Vo finále kvalifikácie sa
03. 08. 2013

Tenis: Rybáriková: "Neviem, čím to je, že vo Washingtone hrám tak dobre"-SÚHRN

Washington 3. augusta (TASR) - Slovenská tenistka Magdaléna Rybáriková sa prebojovala už do semifinále dvojhry na turnaji WTA vo Washingtone. Obhajkyňa titulu v pozícii nasadenej sedmičky vyradila vo štvrťfinále jednotku "pavúka" a svetovú devi

Tenis: Lacko vypadol v 1. kole kvalifikácie turnaja ATP v Montreale

Montreal 3. augusta (TASR) - Slovenský tenista Lukáš Lacko prehral v sobotu v 1. kole kvalifikácie turnaja ATP v kanadskom Montreale s domácim reprezentantom Petrom Polanskym dvakrát 4:6 a nepostúpil do kvalifikačného finále. výsledok: Peter Polansky (K

Tenis: Španiel Granollers víťazom turnaja ATP v Kitzbüheli

Kitzbühel 3. augusta (TASR) - Ôsmy nasadený španielsky tenista Marcel Granollers sa stal v sobotu víťazom turnaja v rakúskom Kitzbüheli a získal tak svoj štvrtý titul na okruhu ATP. Vo finále si poradil s nasadenou dvojkou Argentínčanom Juanom Monacom v

Tenis: Rybáriková do semifinále dvojhry vo Washingtone, čaká ju Makarovová-SÚHRN

Tenis: Del Potro do semifinále turnaja ATP vo Washingtone

Washington 3. augusta (TASR) - John Isner (8-USA) - Marcos Baghdatis (16-Cyp.) 6:7 (5), 6:4, 6:4, Tommy Haas (3-Nem.) - Grigor Dimitrov (11-Bulh.)

Tenis: Azarenková bez problémov do semifinále v Carlsbade

Carlsbad 3. augusta (TASR) - Bieloruska Victoria Azarenková postúpila do semifinále na turnaji WTA v kalifornskom Carlsbade, keď v 3. kole zdolala Urszulu Radwaňskú hladko 6:1 a 6:2. O postup do finále zabojuje so Srbkou Anou Ivanovičovou. 3. kolo - výs

Tenis: Rybáriková do semifinále dvojhry na turnaji WTA vo Washingtone (2)

Washington 3. augusta (TASR) - Slovenská tenistka Magdaléna Rybáriková sa prebojovala už do semifinále dvojhry na turnaji WTA vo Washingtone. Nasadená sedmička vyradila vo štvrťfinále jednotku "pavúka" a svetovú deviatku Nemku Angelique Kerbero

Tenis: Hantuchová s Hingisovou neuspeli v 2. kole štvorhry v Carlsbade

Carlsbad 3. augusta (TASR) - Slovenská tenistka Daniela Hantuchová so Švajčiarkou Martinou Hingisovou neuspeli vo štvrťfinálovom 2. kole štvorhry na turnaji WTA v kalifornskom Carlsbade. Držiteľky voľných kariet prehrali s tretím nasadeným americkým páro

Tenis: Rybáriková do semifinále dvojhry na turnaji WTA vo Washingtone