Tenis: Zranená Šarapovová po Stanforde vynechá aj turnaj v Toronte

Toronto 29. júla (TASR) - Ruská tenistka Maria Šarapovová sa odhlásila z augustového turnaja WTA Rogers Cup v kanadskom Toronte. Podľa informácie agentúry dpa je dôvodom zranenie boku, ktoré ju sužuje už viac ako mesiac. Zranenie trápi svetovú dvojku od
29. 07. 2013

Tenis: John Isner víťazom turnaja ATP v Atlante, vo finále zdolal Andersona

Atlanta 29. júla (TASR) - Americký tenista John Isner sa stal víťazom turnaja ATP v Atlante. Vo finále dvoch najvyššie nasadených hráčov zdolal Juhoafričana Kevina Andersona po veľkej trojsetovej bitke v tajbrejkoch. Isner tak zaznamenal svoj siedmy titul

Tenis: Cibulková po zisku 3. titulu: "Najemotívnejšie to prežíval tatino" -SÚHRN

Stanford 29. júla (TASR) - Slovenská tenistka Dominika Cibulková získala v pondelok ráno SEČ tretí singlový titul na okruhu WTA, keď triumfovala na hardovom podujatí v kalifornskom Stanforde. Turnajová trojka v dramatickom finále po výbornom výkone po pr

Tenis: Cibulková po zisku 3. titulu: "Najemotívnejšie to prežíval tatino" (3)

Tenis:Cibulková získala v Stanforde tretí singlový titul,zdolala jednotku (2)

Stanford 29. júla (TASR) - Slovenská tenistka Dominika Cibulková získala v pondelok ráno SEČ tretí singlový titul na okruhu WTA, keď triumfovala na hardovom turnaji v kalifornskom Stanforde. V dramatickom finále po výbornom výkone po prvý raz v kariére z

Tenis: Najväčšie míľniky v kariére Dominiky Cibulkovej

Stanford 29. júla (TASR) - Najväčšie míľniky v kariére slovenskej tenistky Dominiky Cibulkovej: v auguste 2005 vyhrala prvý turnaj ITF v portugalskom Amarante v októbri 2006 vyhrala turnaj ITF Ritro Slovak Open v bratislavskom NTC 11. júna 2007 sa prvýkr

Tenis: Cibulková získala v Stanforde tretí singlový titul na okruhu WTA

Tenis: Cibulková získala v Stanforde tretí titul na okruhu WTA

Stanford 29. júla (TASR) - Slovenská tenistka Dominika Cibulková získala v pondelok ráno SEČ tretí singlový titul na okruhu WTA, keď triumfovala na hardovom turnaji v kalifornskom Stanforde. laFLEŠ-USA-SR-Tenis-Stanford-finále-Cibulková-triumf-text

Tenis: Víťazom turnaja ATP v Umagu Španiel Robredo

Umag 28. júla (TASR) - Víťazom tenisového turnaja ATP v chorvátskom Umagu sa stal piaty nasadený Španiel Tommy Robredo, ktorý vo finále zdolal tretieho nasadeného Fabia Fogniniho z Talianska hladko v dvoch setoch 6:0, 6:3. dvojhra - finále: Tommy Robredo
28. 07. 2013

Tenis: Rus Južnyj víťazom turnaja ATP v Gstaade

Gstaad 28. júla (TASR) - Ruský tenista Michail Južnyj sa stal víťazom turnaja ATP vo švajčiarskom Gstaade (dotácia 467. 800 eur, antuka), keď v nedeľňajšom finále zdolal nenasadeného Holanďana Robina Haaseho v dvoch setoch 6:3, 6:4. dvojhra - finále: Mic

Tenis: Svitolinová získala v Baku prvý titul na okruhu WTA

Baku 28. júla (TASR) - Ukrajinská tenistka Elina Svitolinová získala na turnaji v azerbajdžanskom Baku prvý titul na okruhu WTA. Vo finále dvojhry si ako nasadená sedmička poradila s Izraelčankou Šahar Peerovou v dvoch setoch 6:4 a 6:4. dvojhra - finále: