Tenis: Nemec Brands si poradil s Talianom Lorenzim (3)

Hamburg 15. júla (TASR) - dvojhra - 1. kolo: Albert Montanes (Šp.) - Paul-Henri Mathieu (Fr.) 6:4, 6:4, Jan Hájek (ČR) - Lukasz Kubot (Poľ.)
15. 07. 2013

Tenis: Hájek vyradil v 1. kole turnaja ATP v Hamburgu Kubota (2)

Tenis: Knappová postúpila do 2. kola turnaja WTA v Bastade

Bastad 15. júla (TASR) - Ôsma nasadená Talianska Karin Knappová postúpila do druhého kola tenisového turnaja WTA vo švédskom Bastade po víťazstve 6:3, 6:2 nad Ruskou Valeriou Solovjevovou. dvojhra - 1. kolo: Karin Knappová (8-Tal.) - Valeria Solovjevová

Tenis: Montanes postúpil do 2. kola turnaja ATP v Hamburgu

Hamburg 15. júla (TASR) - Španiel Albert Montanes postúpil do druhého kola tenisového turnaja ATP v nemeckom Hamburgu po víťazstve 6:4, 6:4 nad Francúzom Paulom-Henrim Mathieuom. dvojhra - 1. kolo: Albert Montanes (Šp.) - Paul-Henri Mathieu (Fr.)

Tenis: Slovenka Anna Schmiedlová prvýkrát v stovke rebríčka WTA

New York 15. júla (TASR) - Na čele svetového rebríčka ATP je Srb Novak Djokovič pred druhým Britom Andym Murrayom a Španielom Davidom Ferrerom. Zo slovenských tenistov je Martin Kližan naďalej na 38. priečke a Lukáš Lacko uzatvára najlepšiu svetovú stovk

Tenis: Mahut víťazom turnaja v Newporte po výhre nad Hewittom 5:7, 7:5, 6:3 (2)

Newport 15. júla (TASR) - Víťazom tenisového turnaja ATP v Newporte sa stal nenasadený Francúz Nicolas Mahut po finálovom triumfe nad štvorkou turnaja Lleytonom Hewittom z Austrálie 5:7, 7:5, 6:3. Pre finalistu tohto turnaja v roku 2007 je to druhý titul

Tenis: Mahut víťazom turnaja v Newporte, vo finále zdolal Hewitta 5:7, 7:5, 6:3

Newport 15. júla (TASR) - Víťazom tenisového turnaja ATP v Newporte sa stal nenasadený Francúz Nicolas Mahut po finálovom triumfe nad štvorkou turnaja Lleytonom Hewittom z Austrálie 5:7, 7:5, 6:3. dvojhra - finále: Nicolas Mahut (Fr.) - Lleyton Hewitt (4-

Tenis: V talianskom finále na WTA v Palerme zdolala Vinciová jednotku Erraniovú

Palermo 14. júla (TASR) - Druhá nasadená teniska Roberta Vinciová vyhrala v nedeľu turnaj WTA v Palerme. V talianskom súboji o celkový triumf s nasadenou jednotkou krajankou Sarou Erraniovou zvíťazila tridsaťročná tenistka v troch setoch 6:3, 3:6, 6:3.
14. 07. 2013

Tenis: V Newporte sa vo finále stretne Francúz Mahut a Austrálčan Hewitt (2)

Newport 14. júla (TASR) - Francúzsky tenista Nicolas Mahut vyradil v nedeľu v semifinále turnaja ATP v americkom Newporte domáceho zástupcu Michaela Russela. Mahut zvíťazil dvakrát 6:2 a postúpil do finále. dvojhra, semifinále: Nicolas Mahut (Fr.)

Tenis: Talian Fognini víťazom ATP v Stuttgarte

Stuttgart 14. júla (TASR) - Piaty nasadený taliansky tenista Fabio Fognini zvíťazil v nedeľňajšom finále turnaja ATP v nemeckom Stuttgarte nad domácou nasadenou dvojkou Philippom Kohlschreiberom v troch setoch 5:7, 6:4, 6:4. dvojhra, finále: Fabio Fognin

Tenis: Francúz Mahut prvým finalistom turnaja ATP v Newporte

Tenis: Tretia nasadená Rumunka Halepová víťazkou turnaja WTA v Budapešti

Budapešť 14. júla (TASR) - Rumunská tenistka Simona Halepová sa stala v nedeľu víťazkou turnaja seriálu WTA v Budapešti ako nasadená trojka. Vo finále vyhrala nad Rakúšankou Yvonne Meusburgerovou v troch setoch 6:3 6:7(7), 6:1. dvojhra, finále: Simona Ha